Silesion.PL

serwis informacyjny

Festiwal Azjatycki w Chorzowie 7-8.08.2021r.

Chorzow Azjatycki

Chorzow Azjatycki

Już w weekend 7-8 sierpnia w Chorzowie w Centrum Integracji Międzypokoleniowej odbędzie się najpyszniejsze wydarzenie – Festiwal Azjatycki!

Dymiące tajskie stragany, świeże japońskie sushi czy aromatyczny phad thai?
A może gruzińskie chaczapuri czy libański tabbouleh? U nas nie zabraknie żadnej z tych pozycji, wybierzcie się z nami w podróż pełną smaków kultur z dalekich stron!

Festiwal ma formę tętniącego życiem targu, przepełnionego kolorami i aromatami.
Miejsca spotkań ze znajomymi i rodziną gdzie pysze jedzenie łączy ludzi a pasjonaci gotowania mają okazje zetknąć się z oryginalną kuchnią innych regionów świata.
Można zaleźć tam zarówno orientalne dania niedostępne i nie popularne na co dzień jak i uwielbiane już klasyki kuchni świata.

Chorzów zapachnie trawą cytrynową, imbirem i ostrym chilli. Będzie ostro i pysznie! Tyle kolorów i smaków w jednym miejscu! Będzie marynowana rzepa i czarny sezam, domowe curry z chrupiącymi warzywami i świeżą kolendrą, zupa pho i vietnamskie kanapki bahn mi. I to wzystko w jednym miejscu w Chorzowie!

Festiwal Azjatycki to nie tylko pyszne jedzenie, ale też możliwość poznania osób z całego świata, których losy splotły się w naszym pięknym kraju – Polsce. Dzięki nim jesteśmy w stanie poznać kulturę wschodu, przenieść się do ich zwyczajów i domowych smaków dzieciństwa. Przyjacielska atmosfera na pewno udzieli się każdemu uczestnikowi!
Dlatego też zapraszamy serdecznie wszystkich z okolic i nie tylko! Nasza impreza plenerowa czeka na Was i Waszych przyjaciół, rodzinę, sąsiadów… zabierajcie wszystkich i wpadajcie!
Gwarantujemy pyszne jedzenie i super zabawę przez cały weekend! Czekamy na Was już w sobotę od 12:00!

  • 7-8.08.2021r.
  • Festiwal Azjatycki
  • Chorzów, Centrum Integracji Międzypokoleniowej, Dąbrowskiego 7
  • sobota godz. 12:00-20:00
  • niedziela godz. 12:00-18:00

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author