Silesion.PL

serwis informacyjny

FEN 49: Lewandowski rywalem Sosnowskiego w debiucie

FEN 49 Lewandowski rywalem Sosnowskiego w debiucie

Mateusz Sosnowski (4-1, 3 KO) podejmie Tobiasza Lewandowskiego (2-3, 1 SUB) podczas gali FEN 49 w Mrągowie. Pojedynek odbędzie się w kategorii średniej. Bilety na FEN w Mrągowie dostępne w serwisie Eventim.

Mateusz Sosnowski to 27-letni zawodnik trenujący pod okiem Przemysława Szyszki w Uniq Fight Club w Warszawie. Po nieudanym debiucie zawodowym “Sosna” wygrał cztery kolejne walki aż trzykrotnie nokautując swoich przeciwników. Podczas swojej ostatniej walki zwyciężył w 3. rundzie z Marianem Matei, wcześniej pokonał Piotra Dembińskiego. W Mrągowie Sosnowski zadebiutuje pod szyldem FEN.

Tobiasz Lewandowski to wojownik z Grudziądza, który poza walkami w MMA ma na swoim koncie walki bokserskie w małych rękawicach. I właśnie w tej formule znokautował znanego z występów w FEN Marcina Filipczaka. “Lewy” poddał w przeszłości Witolda Wyrzykowskiego, by dwa lata później pokonać Krystiana Tołkaczewskiego. Lewandowski w Mrągowie również zadebiutuje w FEN.

FEN Mrągowo:

77,1: Adrian Zieliński vs. Kamil Kraska

93,0: Bartosz Szewczyk vs. Łukasz Klinger

61,2: Piotr Kamiński vs. Adrian Błoński

83,9 kg: Mateusz Sosnowski vs. Tobiasz Lewandowski

85,0, K-1: Karol Łasiewicki vs. Patryk Szyszko

120,2: Damian Bujkowski vs. Maciej Gąsiorek

77,1: Łukasz Świrydowicz vs. Marcin Grześkowiak

70,3: Hubert Sulewski vs. Dawid Borzęcki

70,3 kg: Adam Kowalski vs. Jakub Owczarek

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024