Silesion.PL

serwis informacyjny

Fejm, bilety na wycieczkę do Las Vegas i 125 000 PLN w puli. Trwa specjalna edycja SuperGame!

FAME Superbet FEJM supergame

FAME Superbet FEJM supergame

Marzy Ci się wycieczka życia do światowej stolicy dobrej zabawy i wysokich wygranych? Z chęcią też zasiliłbyś swoje konto bankowe kwotą 100 000 złotych? Jeśli tak, to Superbet właśnie wyciąga do Ciebie rękę dzięki specjalnej edycji ulubionej zabawy free to play fanów sportu – SuperGame.

Niemal każdego tygodnia grający w SuperGame posiadacze konta w Superbet mogą całkowicie za darmo typować wyniki weekendowych wydarzeń sportowych i wygrywać żywą gotówkę oraz atrakcyjne nagrody. Zagrać może każda pełnoletnia osoba, bez jakiegokolwiek ryzyka przegranej. Główną nagrodę pieniężną – Jackpot (aktualnie 100 000 PLN) zdobywa gracz (lub gracze), który odgadnie prawidłowo wszystkie rozstrzygnięcia. Gotówkę za poprawne wytypowanie wyników otrzymają także pozostali uczestnicy z nieco mniejszym darem przewidywania, którzy podzielą się kwotą 25 000 PLN.

Obecna runda SuperGame nosi przydomek FEJM i składa się z 10 pytań z czego osiem dotyczy sportów walki, a dwa królowej wszystkich lig… Ekstraklasy. W tej edycji, oprócz gotówki dla najlepszego typera, Superbet przewidział wyjątkową nagrodę – 2 bilety na niezapomnianą wycieczkę do Las Vegas. Niezwykły hotel w centrum „Miasta Grzechu”, zwiedzanie Wielkiego Kanionu czy wyścigowy event to tylko niektóre z licznych atrakcji jakie przygotował bukmacher. Oczywiście Superbet w pełni opłaca wyjazd „all-in” (a jakże!), a także wszelkie transfery. Selfie z tej wycieczki wrzucone w internety zapewni Ci bez wątpienia… FEJM!

O wygraną w zabawie jest więc naprawdę nietrudno o czym z pewnością wiedzą już Ci, którzy mieli okazję zagrać w SuperGame. Superbet w tej trwającej od końca 2020 roku promocji rozdał już łącznie ponad 3,5 mln złotych wydając nagrody ponad 500 000 razy! Najwyższa jednorazowa wygrana padła w marcu tego roku, gdzie jeden z graczy jako jedyny ustrzelił Jackpota i wygrał 225 000 PLN. W maju Jackpot 225 000 PLN został podzielony między 12 graczy, a jeden z nich odjechał także wyjątkowym Harleyem-Davidsonem Pan America.

Materiał video z przekazania Haryela można zobaczyć tutaj:

Czy kolejnym szczęśliwcem, który dołączy do miłośników nagród oferowanych przez Superbet będziesz Ty? Nie dowiesz się, jeśli nie spróbujesz… Wystarczy jedna minuta – zagrać możesz na stronie SuperGame.

Do zobaczenia w Vegas!

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 1300 PLN!

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author