Silesion.PL

serwis informacyjny

Fame MMA 7 – kursy sponsora gali Betclic

Wszystkie walki FAME MMA 7 możesz obstawiać w Betclic, który jest oficjalnym sponsorem gali. Betclic jest jedynym bukmacherem na rynku, oferującym kursy na wszystkie walki odbywające się w ramach gali FAME MMA 7.

Ponadto, dzięki ofercie powitalnej Betclic dla nowych graczy, swój pierwszy zakład obstawisz bez ryzyka! Jeśli poprawnie wytypujesz wynik walki, zdobywasz wysoką wygraną. Natomiast jeśli Twój kupon okaże się nietrafiony, otrzymasz zwrot środków nawet do 550 zł!

Jak obstawiać Fame MMA 7 bez ryzyka u bukmachera Betclic?

Załóż konto w Betclic zgodnie z poniższą instrukcją, a następnie postaw swój pierwszy kupon bez ryzyka do 550 zł! Ofertę wraz z kursami na walki FAME MMA znajdziesz na stronie lub aplikacji Betclic w zakładce „Sztuki walk”. Jak założyć konto w Betclic, aby skorzystać z tej promocji?

  1. Utwórz konto w Betclic, korzystając z tego linku
  2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny LegalnyPL
  3. Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon w Betclic
  4. Jeśli wygrasz, zdobywasz swoją wygraną. Jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback nawet do 550 zł!

Aby uzyskać maksymalny zwrot w tej promocji powitalnej, obstaw swój pierwszy kupon za 625 zł i odbierz aż 550 zł jeśli kupon okaże się przegrany!

Fame MMA 7 – gdzie i kiedy odbędzię się gala?

Gala FAME MMA 7 odbędzie się 5 września 2020 roku w Alvernia Studios w Alwerni w Małopolsce. Z uwagi na obecną sytuację, liczba widzów podczas wydarzenia będzie ograniczona do 300 osób. Wszystkie walki będzie można również zobaczyć na żywo w transmisji PPV w FAME MMA TV.

Kursy walk FameMMA 7 – sobota 5 września 2020

12
Maciej “Szewcu” Szewczyk – Krystian “Krycha” Wilczak1.253.50
Marta “Linkimaster” Linkiewicz – Marta “Martirenti” Rentel1.125.25
Paweł Tyburski – Arkadiusz “Aroy” Tańcula2.101.65
Marcin “El Testosteron” Najman – Dariusz “Lew” Kazimierczuk1.303.25
Kamil “Hassi” Hassan – Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka1.352.90
Tomasz “Olejnik” Olejnik – Mariusz “Hejter” Słoński1.422.65
Kasjusz “DonKasjo” Życiński – Łukasz “Lupa” Lupa1.204.00
Adrian “Polak” Polański – Amadeusz “Ferrari” Roślik1.502.40
Paweł “Popek” Mikołajuw – Damian “Stifler” Zduńczyk1.106.00

Stream PPV Fame MMA 7 – gdzie oglądać galę online

Dostęp do transmisji LIVE z FAME MMA 7 będzie można standardowo wykupić na oficjalnym kanale PPV FAME MMA. Transmisja PPV rozpocznie się w dniu gali, tuż przed rozpoczęciem pierwszej walki. Dotychczas, koszty wykupienia PPV na gale FAME MMA były różne w zależności od sposobu płatności oraz wersji transmisji. Podstawową wersję, gwarantującą jakoś 720p oraz dostęp do zapisu transmisji przez 48H po jej zkończeniu, można było wykupić już za 19,90 zł. Na galę FAME MMA 6 dostępna była również wersja premium, której koszt był o 5 zł wyższy i wynosił 24,99 zł. Dzięki licencji premium, walki FAME MMA oraz materiały zakulisowe było można oglądać w jakości 1080p, a dostęp do zapisu transmisji PPV z gali wydłużony był do 7 dni.

Walki Fame MMA 7 obstawisz w aplikacji bukmachera Betclic

Pobierz apkę Betclic na iOS lub Androida i obstawiaj walki FAME MMA jeszcze szybciej i wygodniej. Dzięki nowoczesnej aplikacji, będziesz miał nieograniczony dostęp do kursów na poszczególne walki FAME MMA 7. Pobierz ją na swojego smartfona i przekonaj się o tym, obstawiajać jak chcesz i gdzie tylko chcesz!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024