Silesion.PL

serwis informacyjny

Fame MMA 14 – karta walk gali 14 maja 2022

Fame MMA logo 2021

Fame MMA logo 2021

Podczas gali Fame 13 ogłoszono uczestników kolejne, czternastej już gali FAM MMA. Gala Fame 14 odbędzie się 14 maja 2022 r. w Tauron Arena w Krakowie.

Pierwsza konferencja FAME 14 już 4 kwietnia 2022 r.

FAME 14: Gimper vs. Tromba 14.05.2022

  • Walka w limicie umownym -81kg: (Main Event)  Tomasz „Gimper” Działowy –  Mateusz „Tromba” Trąbka
  • Walka w kategorii ?: (Co-Main Event)  Sergiusz „Nitro” Górski –  Marcin „Xayoo” Majkut
  • Walka kobiet w kategorii koguciej: (Co-Main Event)  Agata „Fagata” Fąk –  Monika „Mona” Kociołek
  • Walka w kategorii open: (1 runda boks, 2-3 MMA, w małych rękawicach w klatce rzymskiej)  Norman „Stormin” Parke –  Piotr „Szeli” Szeliga
  • Walka o pas mistrzowski Fame MMA w kategorii półśredniej:  Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka (c) –  Krystian „Krycha” Wilczak
  • Walka w kategorii open: (K-1 w małych rękawicach)  Mateusz “Fit Lovers” Janusz –  Adam „AJ” Josef
  • Walka w kategorii :  Alan „Alanik” Kwieciński –  Mateusz „Muran” Murański
  • Walka w kategorii półśredniej:  Dawid Malczyński –  Mariusz „Hejter” Słoński
  • Walka kobiet w kategorii :  Wiktoria “Wiki” Jaroniewska –  Katarzyna „Lala Laluna” Alexander

W walce wieczoru majowej gali FAME MMA 14 zmierzą się Mateusz Trąbka „Tromba” i Tomasz Działowy „Gimper”. Twórczość obu youtuberów cieszy się znakomitą popularnością serwisach Youtbe czy Twitch. Jaki będzie finał ich spotkania w fejmowym oktagonie? W co-main evencie zobaczymy kobiece starcie Agaty “Fagaty” Fąk i Moniki Kociołek, kolejny zapowiadany pojedynek co-main event to walka debiutanta poprzedniej gali Fame Sergiusza „Nitro” Górskiego, który podejmie popularnego streamera Marcina „Xayoo” Majkuta. Pojedynek o mistrzowski pas organiacji FAME MMA w kategorii wagowej do 77 kilogramów, stoczą Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka i Krystian “Krycha” Wilczak. Czy podczas wieczoru zobaczymy rozstrzygnięcie wielkich konfliktów pomiędzy Szeligą a Parkiem, czy Murańskim a Kwiecińskim?

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024