Silesion.PL

serwis informacyjny

eWinner Gwardia Wrocław z kompletem zwycięstw

Po dwóch kolejkach TAURON 1. Ligi siatkarze eWinner Gwardia Wrocław mogą się pochwalić kompletem zwycięstw. Po udanej inauguracji u siebie, tym razem na konto można zapisać wygraną w czterech setach w Częstochowie. Po raz drugi z rzędu MVP spotkania został wybrany atakujący Gwardzistów, Damian Wierzbicki.

Zanim jeszcze spotkanie się na dobre się rozpoczęło, rywalizacja częstochowsko-wrocławska, wzbudzała wiele emocji. Siatkarze eWinner Gwardia mierzyli się w końcu ze swoim byłym trenerem, Piotrem Lebiodą, który aktualnie pracuje w klubie spod Jasnej Góry. Okazało się jednak, że to nie był wystarczający argument dla gospodarzy. Choć sam mecz miał więcej niż jedno oblicze. To pokazuje, że wrocławski zespół cały czas, ma nad czym pracować.

Drużyna rywala mocno ryzykowała w polu serwisowym, to było widać zwłaszcza w drugim secie. Mocno nas tam poobijała, obijając też nasz blok. Na szczęście w innych partiach to my byliśmy z przodu. Przełomowy był set numer trzy, fajnie, że włączyliśmy mocną zagrywkę, utrudniając rywalowi życie. Wyjaśniliśmy tym samym, kto jest lepszy na parkiecie. Ostatni set, to już była nasza pełna dominacja. Kolejny raz możemy też mówić o wartościowych zmiennikach. Cieszą trzy punkty, ale to jeszcze nie jest to, co chcielibyśmy docelowo graćkomentował po meczu trener eWinner Gwardia, Krzysztof Janczak.

Co do zmian, dobrze pokazał się Łukasz Lubaczewski, który w trakcie meczu zastąpił Bartosza Pietruczuka. Pierwszy punkt w TAURON 1. Lidze zdobył za to Tytus Nowik, a swój czas dostał też rozgrywający, Paweł Malicki.

Nagroda za mecz należy się całej drużynie. Te wyróżnienia indywidualne to tylko zasługa moich dobrych znajomości z panami komisarzami. A tak na poważnie, razem z chłopakami z zespołu, wykonaliśmy po prostu dobrą robotę. Mieliśmy moment zachwiania, traciliśmy punkty trochę jak dziewczyny, seriami po pięć-sześć, jedni i drudzy, ale koniec końców, są trzy oczka na konciedodał MVP spotkania, Damian Wierzbicki.

Kolejny mecz eWinner Gwardia zagra dopiero 8 października. Wszystko za sprawą konieczności przełożenia kolejki numer 3, w której wrocławski zespół miał zagrać u siebie z KPS Siedlce. Ten mecz (zajęta Hala Orbita) zostanie rozegrany 8 listopada. A równo miesiąc wcześniej, tj. wspomnianego 8.10, Gwardziści zagrają z BAS Białystok. Będzie to spotkanie na żywo transmitowane przez Polsat Sport.

Exact Systems Norwid Częstochowa – eWinner Gwardia Wrocław 1:3 (-22, 21, -21, -16)

  • Norwid: Kryński (15), Usowicz (6), Kowalski (4), Kopyść (11), Kogut (12), Franczak (7), Wasilewski (libero) oraz Walczak (4), Cieślik, Biliński, Antosiewicz, Mordarski (libero).
  • Gwardia: Pietruczuk (3), Siwicki (7), Gibek (11), Wierzbicki (19), Biernat (1), Olczyk (11), Mihułka (libero) oraz Lubaczewski (7), Malicki (1), Frąc (3), Nowik (1), Kołtowski (libero).

MVP spotkania: Damian Wierzbicki

fot. Marek Osuchowski

Legalny polski bukmacher eWinner poszerzył grono swojej sportowej rodziny o legendarnego i utytułowanego reprezentanta siatkówki! Od 22 września 2020 roku eWinner jest Sponsorem Tytularnym Gwardii Wrocław. Udany blok, przyjęcie piłki, kapitalne wykończenie akcji i punkt wędruje na konto eWinner Gwardii Wrocław!

Siatkówka to dyscyplina, która ma szczególne miejsce w sercach Polaków. To samo można powiedzieć o Gwardii, klubie posiadającym specjalne względy wśród wrocławian. Jako eWinner wierzymy w dynamiczne i rozwijające się projekty, mierzące wysoko. Jesteśmy przekonani, że eWinner Gwardia Wrocław wróci do najwyższej klasy rozgrywkowej, a my jesteśmy dumni mogąc w tym pomóc. Stając się sponsorem tytularnym organizacji przygotujemy dla kibiców szereg promocji i aktywacji, dzięki którym lepiej poznają naszą markę. Markę, która jak Gwardia, mierzy wysoko, rozwija się i dynamicznie wchodzi w polski rynek zakładów bukmacherskich. Uważamy, że ten sponsoring pokaże, jak świetnie dobierać do współpracy marki, które tworzą niejako synergię wizerunkową i marketingową. – powiedział prezes eWinner, Grzegorz Nowak

Bardzo cieszy fakt, że mimo zawieszenia współpracy z firmą KFC, potrafiliśmy znaleźć partnera tytularnego, który zauważył w nas potencjał i wspólnie z nami chce dążyć do awansu do PlusLigi. Firma eWinner zapowiada od początku, że nie ma być to współpraca tylko sezonowa, a mamy się rozwijać wspólnie i konsekwentnie, zdobywać kolejne szczyty. Widać dobrą, wspólną energię do działania i osiągania sukcesów. Na pewno ważne jest, że w dobie COVID-19, potrafiliśmy szybko zadziałać i znaleźć takiego partnera. To też potwierdza, że nasze działania w dwóch ostatnich sezonach we Wrocławiu, są zauważalne i doceniane w całej Polsce. Chcemy się dalej rozwijać i już jako eWinner Gwardia Wrocław, osiągać cele, na jakie wrocławska siatkówka po prostu zasługuje – powiedział Łukasz Tobys, prezes eWinner Gwardii Wrocław.

Już teraz obstaw rozgrywki TAURON 1. Ligi w eWinner! Czas na wielką inaugurację sezonu, w którym do rywalizacji o awans przystąpi 15 ekip. Kto jest Twoim faworytem? Na kogo postawisz? My #StawiamyNaGwardie!

Pamiętaj o ofercie w legalnych zakładach eWinner: zwrot za przegrany zakład do 155 PLNZwrot możesz od razu wypłacić! Jak tego dokonać? To proste:

  • Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem LEGWIN! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
  • Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 155 PLN, zagraj pierwszy zakład za 176,14 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!
  • Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!
  • Gracz, nie ma obowiązku obracania zwróconą kwotą stawki, może grać dalej lub wypłacić zwrot.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024