Silesion.PL

serwis informacyjny

Ewenement na Kuyavian Cage! Takiej walki jeszcze nie było…

Do niecodziennego starcia dojdzie na gali Kuyavian Cage, która odbędzie się 6 lipca w Inowrocławiu. W jednym z zestawień rękawice skrzyżują zawodnicy o tym samym imieniu i nazwisku.

Kuyavian Cage [06.07.24] Kluczyński vs… Kluczyński

Mowa nie o Janach Kowalskich czy Adamach Nowakach, tylko Konradach Kluczyńskich. Smaczku dodaje fakt, że z informacji, które podała organizacja, zawodnikom nic nie wiadomo na temat ewentualnego pokrewieństwa. Pewne jest jedynie to, że pojedynek wygra… nie kto inny, jak Konrad Kluczyński.

Pierwszy z zawodników, reprezentant gospodarzy, na co dzień trenuje w inowrocławskim klubie Submission Fight Grup. Z koeli jego rywal to podopieczny trenera Bernarda Chachulskiego. W swoim sportowym CV ma zapisane występy w różnych formułach walki m.in.: MMA, boks czy K1 i pod tym względem jest bardziej doświadczony od swojego przeciwnika.

Niemniej, jak to mówią, najważniejsza walka to ta wygrana z samym sobą.

Artur Kornik Sowiński walczy na Kuyavian Cage [6 lipca, Inowrocław]

Oprócz starcia Konradów, kibice na Kujawach ostrzą sobie zęby na walkę byłego mistrza KSW, ikony rodzimego MMA – Artura Sowińskiego. Popularny „Kornik” zmierzy się w jednym z najbardziej szalonych starć tego roku z dziennikarzem Adrianem Bolechowiczem. Pojedynek zakontraktowano na 3 rundy w formule K1.

Ponadto podczas inauguracyjnego eventu Kuyavian Cage zaplanowano jeszcze osiem pojedynków w formułach: kickboxing, MMA i boks.

Gdzie kupić bilety na Kuyavian Cage – gala sportów walki w Inowrocławiu?

Bilety na lipcową galę Kuyavian Cage można nabywać w sprzedaży internetowej oraz stacjonarnej. Sprzedaż online dostępna jest na platformie ToBilet, pod linkiem:

https://tobilet.pl/kuyavian-cage-gala-sportow-walki-w-inowroclawiu.html

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024