Silesion.PL

serwis informacyjny

Europejska dokładka w Fortunie

W ramach cyklu Fortuna z Bonusem w najbliższy weekend, na start La Ligi oraz Bundesligi, dostępna będzie promocja „Europejska dokładka”. Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta.

Aby z niej skorzystać należy w dniach 16.08 – 18.08.2019, za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub strony internetowej Fortuny, postawić kupon za min. 20 PLN brutto z min. 3 zdarzeniami, w tym z co najmniej 1 zdarzeniem związanym z I. kolejką piłkarskiej La Ligi lub Bundesligi (oferta: prematch; kupony: AKO, MAXIKOMBI). Wszyscy gracze, których kupony okażą się wygrane, i którzy spełnią warunki promocji otrzymają bonus w wysokości 20 PLN w punktach FKP.

„Europejska dokładka” dotyczy kuponów rozstrzygniętych do 18.08.2019 do końca dnia. Graczowi przysługuje jeden bonus, bez względu na liczbę zawartych zakładów. Bonus zostanie przypisany do kont graczy w dniu 19.08.2019.

Europejska Dokładka: Wygrana to nie wszystko! Najlepsi gracze zasługują na więcej, dlatego zakłady bukmacherskie Fortuna serwuje im Dokładkę. Wystarczy, że wykażesz się doskonałym typerskim przeczuciem, Twój kupon okaże się wygrany, a otrzymasz dodatkowy bonus.

Na start nowego sezonu Bundesligi i La Liga proponujemy Europejską Dokładkę. Doceniając prawdziwych znawców piłki nożnej na wysokim poziomie bukmacher dokłada im 20 zł do wygranego kuponu! Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta.

Zasady promocji

  • Czas trwania: od 16.08.2019 do 18.08 2019 r.
  • Kanały: strona www i aplikacja mobilna
  • Oferta: prematch
  • Typ kuponu: AKO, MAXIKOMBI
  • Minimalna liczba zdarzeń na kuponie: 3
  • Warunek: min. 1 zdarzenie na kuponie musi być związane z I kolejką sezonu piłkarskiej Bundesligi lub La Liga
  • Stawka: min. 20 zł brutto
  • Zwycięzcy: wszyscy gracze, których kupony spełniające warunki promocji okazały się wygrane
  • Nagroda: bonus w wysokości 20 zł (w punktach FKP)
  • Promocja dotyczy kuponów rozstrzygniętych do 18.08.2019 do godz. 23:59

W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024