Silesion.PL

serwis informacyjny

eSport: forBET tnie ryzyko na IEM Katowice 2019

Święto esportu czas zacząć!

Wystartował pierwszy z dwóch najważniejszych turniejów CS:GO na świecie- Major! Najlepsze drużyny zaczynają swoje zmagania w turnieju głównym, w katowickim Spodku podczas Intel Extreme Masters. Jak dobrze wiemy takie turnieje rządzą się swoimi prawami i są pełne niespodzianek. Z tej okazji zakłady bukmacherskie forBET przygotowały dla was promocje „Tniemy ryzyko”, która pozwoli to ryzyko zminimalizować.

Dodatkowo, jeżeli w wytypowanych przez was zdarzeniach znajdą się takie z wynikiem 16:0 lub z ACE, to otrzymacie dodatkowy bonus!

Regulamin promocji:

1. Promocja obowiązuje na wszystkie spotkania IEM Katowice CS:GO, które zostaną rozegrane dn. 20.02.19.

2. Stawka na kuponie musi wynosić DOKŁADNIE 49 PLN lub 99 PLN. Minimalna liczba zdarzeń na kuponie to 4 zdarzenia. Każde z kursem min. 1.3

3. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z przedmeczowej oferty Counter Strike > IEM Katowice.

4. Bonus w wysokości stawki zostanie przyznany tylko wtedy, gdy nietrafione okaże się tylko jedno zdarzenie.

6. Zakłady systemowe nie liczą się do promocji.

7. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe.

8. Obrót bonusem wynosi 4x, po kursie minimalnym 2.0. Bonus oczekuje w kolejce przez 30 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni.

9. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy 21.02.19 do godziny 16:00.

10. Zwrot przysługuje tylko od pierwszego zagranego kuponu.

11. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.

12. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszym regulaminie promocji w dowolnym czasie.

Regulamin dodatkowego bonusu:

1. Jeżeli w którymkolwiek z wytypowanych przez gracza meczów padnie wynik 16:0, to gracz otrzyma dodatkowy bonus w kwocie 10 PLN – w przypadku przegranego kuponu.

2. Jeżeli w którymkolwiek z wytypowanych przez gracza meczów jeden z zawodników zdobędzie ACE, to gracz otrzyma dodatkowy bonus w kwocie 10 PLN – w przypadku przegranego kuponu.

3. Zdarzenia łączą się, czyli maksymalny dodatkowy bonus jaki można otrzymać to 20 PLN – gdy w meczach, które znajdowały się na kuponie gracza był wynik 16:0 oraz ACE – w przypadku przegranego kuponu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024