Silesion.PL

serwis informacyjny

Elite Fighters – nowa organizacja freak fight

Youtuberów chętnych do pojedynków w formule MMA jest sporo, jednak nie każdy spełnia wymagania federacji FAME MMA. Dlatego też powstają kolejne federacje, zrzeszające celebrytów. Jedną z nich jest nowa freakowa organizacja pod nazwą Elite Fighters która informuje o kilu ciekawych zakontraktowanych zawodnikach.

Pierwszą “freak fighterką” ogranizacji ELITE FIGHTERS została Ewa Piekut, znana z programu MTV ”Ekipa z Warszawy”. Kolenym nabytkiem EF został Krzysztof Ciesielski znany bardziej jako ”Bodychrist”. Jego przeciwnikiem będzie youtuber Patryk Śliwa “Robalini”. Czwartym uczestnikiem został Mateusz Leśnik, właściciele warsztatu “Tarzan Garage“, zajmującego się m.in. renowacją motocykl. Mateusz Leśnik jest patnerem Anny Renusz z “Królowych Życia”. Przeciwnikiem Leśnika będzie Maciej Szczukiewicz znany z programu Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez ELITE FIGHTERS (@elitefighters.tv)

Julia Pelc czyli Queen of the Black będzie kolejną uczestniczką gali Elite Fighters. Queen OF The Black to młoda Youtuberka, była dziewczyna młodego muzyka Czuuxa. Podobno jednym z uczestników gali będzie Daniel “Magical” Zwierzyński.

Kto wystąpi na gali Elite Fighters?

Na pierwszej gali EF zobaczymy między innymi: Ewę Piekut ”Ekipa z Warszawy”, Krzysztofa ”Bodychrist Ciesielskiego, youtubera Patryka Śliwę”Robalini”, Mateusza Leśnik i Macieja Szczukiewicza

Kiedy odbędzie się gala Elite Fighters?

Gala prawdopodobnie odbędzie się wiosną na przełomie kwietnia i maja 2021 roku.

Gdzie oglądać galę Elite Fighters?

W związku z sytuacją zdrowotną na całym świecie, freakowa gala sportów walki Elite Fighters, obędzie się bez publiczności a oglądać wyłacznie w systemie PPV.

Co to znaczy Freak Fight w MMA?

Termin Freak MMA w wolnym tłumaczeniu oznacza szalone walki. Obecnie jest o nich bardzo głośno w Polsce za sprawą pojedynków celebrytów na takich galach jak KSW, czy FEN. Na naszym podwórku powstała nawet oddzielna organizacja, która organizuje tylko walki cele brytów i znanych internetowych osobistości- FAME MMA. Jednak Freak fighty cieszą się nie mniejszą popularnością również za oceanem oraz w Azji. W gruncie rzeczy, właściwie każdy z największych światowych organizacji zorganizowała do tej pory przynajmniej kilka takich pojedynków na swoich galach.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024