Silesion.PL

serwis informacyjny

Elita darta wraca do Polski! Zawody Superbet Poland Darts Masters przeniesione do większej hali

Po spektakularnym sukcesie pierwszego w historii turnieju Superbet Poland Darts Masters w tym roku na warszawskim Torwarze, prestiżowa impreza powróci do Polski. Fani darta będą mogli podziwiać zmagania najlepszych zawodników w efektownej Arenie Gliwice 14 i 15 czerwca 2024 roku, a marka Superbet pozostaje sponsorem głównym imprezy.

Po oszałamiającym sukcesie frekwencyjnym pierwszej edycji (błyskawiczny soldout) organizatorzy zdecydowali się nie tylko na powrót z imprezą do Polski, ale też na przeniesienie jej do większej hali. Tym samym fani w naszym kraju po raz drugi w historii będą mogli na własne oczy zobaczyć zawody z serii PDC World Series of Dart a miejsc powinno wystarczyć dla wszystkich chętnych.

W rywalizacji weźmie udział ośmiu najlepszych zawodników światowego rankingu oraz ośmiu najlepszych z regionu, w tym co najmniej dwóch Polaków – nasz czołowy i najbardziej rozpoznawalny reprezentant Krzysztof Ratajski oraz zwycięzca niedawnego turnieju Players Championship 27 Radosław Szagański, który jako drugi Polak w historii wygrał zawody tej rangi. Wśród światowych supergwiazd darta nie zabraknie mistrza świata Michaela Smitha oraz broniącego tegorocznego tytułu z Warszawy Michaela Van Gerwena.

W zeszłym sezonie zawody okazały się ogromnym sukcesem, a wszystkie bilety zostały wyprzedane w dobę od startu sprzedaży. Jesteśmy zachwyceni, że największe gwiazdy tego sportu znów zawitają do Polski. W Waszym kraju jest ogromny apetyt na dart na najwyższym poziomie, a my chcemy go zaspokoić. Stąd decyzja o przeniesieniu imprezy do większej hali. Zależy nam, żeby wszyscy chętni mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu. Dziękujemy marce Superbet za przedłużenie współpracy i wsparcie dla Poland Darts Masters oraz PreZero Arenie Gliwice za chęć ugoszczenia najlepszych zawodników świata – mówi prezes PDC, organizatora zawodów, Matthew Porter.

Widzimy, że apetyt na kibicowanie elicie darta w Polsce jest naprawdę duży i bardzo cieszymy się, że możemy działać na rzecz popularyzacji tego emocjonującego sportu. Chcemy dostarczać fanom ekscytujące emocje nie tylko na piłkarskich boiskach czy kortach tenisowych, ale również w arenach goszczących rozwijające się dyscypliny. Już teraz możemy zapowiedzieć, że wszyscy którzy zdecydują się odwiedzić gliwicką Arenę w dniach 14-15 czerwca 2024 będą mogli cieszyć się nie tylko sportowymi emocjami na najwyższym poziomie, ale też dodatkowymi atrakcjami w strefie kibica Superbet – zapowiada Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska.

W obu dniach imprezy zawody będą się rozpoczynać o godzinie 19. Sprzedaż biletów rozpocznie się 20 listopada. Od godziny 9 do 11 naszego czasu prawo pierwokupu wejściówek będą mieli posiadacze rocznego członkostwa w PDCTV. Od godziny 11, w drugiej turze sprzedaży, bilety będą mogli zakupić ci, którzy wypełnią formularz na stronie organizatora, zapewniający szybszy dostęp do biletów. Pozostałe wejściówki trafią do szerokiej sprzedaży w południe 21. czerwca. Ceny biletów zaczynają się od 60 złotych za jeden dzień zmagań.

***
O SUPERBET

Grupa Superbet to globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line charakteryzujący się wysoką dynamiką wzrostu i szybkim rozwojem. Jest 11. najwyżej notowaną firmą gier on-line na świecie i jedną z największych w Europie. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako marka Superbet. Od 2020 roku oferuje zakłady on-line w aplikacji mobilnej oraz na stronie superbet.pl. Na koniec II kwartału 2023 roku Superbet miał 17,5% udziału w polskim rynku bukmacherskim i był trzecim największym bukmacherem w kraju.

Firma może się pochwalić nagrodami w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 i 2022 w kategorii Najlepszy Bukmacher, Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników. Superbet otrzymał również wyróżnienie jako Najlepszy operator zakładów sportowych w regionie CEE 2022 podczas Central and Eastern European Gaming Awards i nagrodę w kategorii Najlepszy Bukmacher Roku podczas Better Collective “Polskie Nagrody Bukmacherskie” 2022. Został też wyróżniony w 2022 roku przez United Nations Global Compact za podejmowanie działań na rzecz przeciwdziałania korupcji i szarej strefie. Superbet od 1 lipca 2023 roku został sponsorem strategicznym Lecha Poznań oraz jego Akademii. To jedna z największych umów partnerskich
w polskiej piłce klubowej i pierwsza w takiej formule. W Ekstraklasie sponsoruje też Górnika Zabrze,
a w niższych ligach GKS Tychy i Stomil Olsztyn.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023