Silesion.PL

serwis informacyjny

Eliminacyjny mecz towarzyski!

Reprezentacja Polski zapewniła sobie awans na Mistrzostwa Europy na dwa mecze przed końcem eliminacji. Daje to dużą swobodę związaną z możliwością rozegrania dwóch dodatkowych spotkań bez presji o końcowy wynik. Jak to wykorzystamy? Czy możemy spodziewać się eksperymentalnych składów?

Pierwszym z tych spotkań będzie dzisiejszy mecz wyjazdowy z reprezentacją Izraelu, która dzięki ostatniemu zwycięstwu z reprezentacją Łotwy zachował teoretyczne szanse na awans z naszej grupy. Podobnie jak Słowenia i Macedonia Północna ma na swoim koncie 11 punktów, czyli o osiem mniej od nas i o pięć punktów mniej od drugiej w tabeli Austrii.

W poprzednim meczu z Izraelem Polacy odnieśli na Stadionie Narodowym efektowne zwycięstwo 4:0. Dla Izraelczyków była to jedna z trzech porażek w tych eliminacjach. Przegrali jeszcze ze Słowenią i Austrią. Wszystkie przegrane przez Izrael mecze były spotkaniami wyjazdowymi. U siebie Izraelczycy wygrali dwa spotkania i dwa zremisowali.

Mecz ten będzie też pojedynkiem dwóch świetnych snajperów. Po stronie reprezentacji Polski bezkonkurencyjny w sezonie Robert Lewandowski, który strzelił w tym roku już 46! bramek! Występ Roberta był niepewny do ostatniej chwili. Napastnik Bayernu planował w okresie przerwy reprezentacyjnej przeprowadzić drobną operację pachwiny, ale ostatecznie zdecyduje się na nią w czasie przerwie zimowej. Po drugiej stronie murawy stanie lider klasyfikacji strzelców tych eliminacji – Eran Zahawi. Grający na co dzień w chińskim Guangzhou napastnik strzelił w tych kwalifikacjach aż 11 bramek! Udało mu się strzelić gola każdej drużynie w naszej grupie poza reprezentacją Polski. Wrażenie robi hat-trick strzelony Austrii w pierwszym meczu.

W ofercie legalnego polskiego bukmachera BETFAN kursy na zdobycie bramki przez jednego z tych napastników jest bardzo zachęcający, a prawdopodobieństwo strzelenia przez nich gola wydaje się być bardzo wysokie.

Reprezentacja Polski grała z Izraelem do tej pory 12 razy. Historia przemawia na naszą korzyść. Polacy wygrali 6 z tych spotkań, zremisowali 4 i tylko 2 razy przegrywali. Ostatnia porażka Polaków z Izraelem miała miejsce 21 lat temu podczas wyjazdowego meczu towarzyskiego. W meczach o stawkę przegraliśmy tylko raz, w 1996 roku w czasie eliminacji do Mistrzostw Europy 1996.

Według BETFAN Polacy są faworytem spotkania, ale trzeba pamiętać, że reprezentacja Polski jest już pewna awansu na EURO i Jerzy Brzęczek może próbować eksperymentować ze składem.

Mimo „towarzyskiego” klimatu mecz ten zapowiada się interesująco.
Dodatkowo na BETFAN można znaleźć specjalny zakład SuperAKO na powyższe spotkania, dzięki czemu można zgarnąć całkiem niezłą sumkę.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author