Silesion.PL

serwis informacyjny

ELEVEN SPORTS ma już 5 lat!

Eleven Sports zadebiutowało 2 sierpnia transmitując mecz Tarczy Wspólnoty Arsenal – Chelsea, a od 22 sierpnia pokazujący też inne dyscypliny Eleven Sports. Założona w 2015 roku ELEVEN SPORTS NETWORK to nowy globalny projekt medialny pokazujący światowej klasy międzynarodowe i krajowe wydarzenia sportowe.

Na początku uruchomił kanały telewizyjne na wybranych rynkach transmitując na każdym z nich ponad 2000 godzin relacji na żywo z wielkich imprez sportowych rocznie, jak również serwisy informacyjne, kompleksowe analizy ekspertów i programy przygotowywane lokalnie. Produkowane według najwyższych standardów kanały telewizyjne będą nadawały całodobowo, w technologii multi-screen, rozdzielczości HD i z komentarzem w języku lokalnym.

Telewizja Polsat w 2018 roku stała się większościowym udziałowcem Eleven Sports Network. Pod koniec maja 2018 roku Telewizja Polsat za 3 340 udziałów (pakiet 50 proc. udziałów plus jeden) zapłaciła 38 mln euro. W czerwcu 2019 roku Telewizja Polsat zakupiła pozostałe udziały w spółce Eleven Sports Network. Obecnie Polsat posiada prawie 100% udziałów tej firmy. Eleven Sports Network nadaje sportowe kanały premium: Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024