Silesion.PL

serwis informacyjny

El Clasico – klienci bukmachera stawiają na Barcę!

Mecze Barcelony z Realem zawsze mają wyjątkową temperaturę, ale tym razem jest ona bliska wrzenia. W środę o godzinie 20:00 ma odbyć się 243. w historii El Clasico. Czy się odbędzie? To zależy od katalońskich separatystów i służb bezpieczeństwa – jest ryzyko, że przez zamieszki mecz ponownie zostanie przełożony. Na boisku faworytem jest Barca i to jej zwycięstwo obstawia większość klientów legalnego bukmachera TOTALbet.

Obie drużyny nie prezentują w tym sezonie wymarzonej formy, ale i tak zajmują czołowe miejsca w tabeli Primera Divison. Liderem jest Barca, która ma tyle samo punktów co Real (po 35). Kurs na wygraną Barcelony wynosi w TOTALbet 1.77 (remis – 4.10, wygrana Realu – 4.20). Aż 70% klientów TOTAlbet stawia na wygraną gospodarzy, 10% na remis, a 20% spodziewa się wygranej Królewskich.

Wiele osób stawia również, że gola strzeli Leo Messi – w tym przypadku stawka zostanie pomnożona przez 1.67. W dobrej formie jest Luis Suarez – kurs na jego bramkę to 2.37. W barwach gości największe szanse na trafienie do bramki ma Karim Benzema (2.60).

A jaki przebieg będzie miało to spotkanie? Bukmacherzy spodziewają się, że padnie wiele goli. Kurs na to, że będzie więcej niż 2,5 bramki wynosi zaledwie 1.48 (mniej niż 2,5 bramki – 2.70). Nie zabraknie też twardej walki – najbardziej prawdopodobne, że sędzia pokaże 6 lub 7 kartek (poniżej 6,5 – 1.85, powyżej 6,5 – 1.82).

Co z kwestiami bezpieczeństwa? Działacze zapewniają, że mecz na Camp Nou tym razem się odbędzie, ale cztery godziny przed pierwszym gwizdkiem w kilku punktach wokół stadionu mają zacząć gromadzić się demonstranci. Czas pokaże, czy rozegranie meczu będzie możliwe.

Cały sezon La Liga, oraz inne rozgrywki piłkarskie, można obstawiać na TOTALbet.

***

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher, utworzony w 2017 roku. Jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media. Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z marca 2018 roku, oferując możliwość zawierania zakładów wzajemnych w Internecie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024