Silesion.PL

serwis informacyjny

EFM SHOW. Hiszpańska krew kontra gruzińska fantazja. Gala 9 kwietnia

Oktagon klatka MMA

Oktagon klatka MMA

Jose “Pepe” Torres i Georgi Esiava – to oni będą kolejnymi fighterami, którzy wejdą na oktagon EFM SHOW. Walkę zawodników będzie można zobaczyć już 9 kwietnia. Jose “Pepe” Torres (1-0) – Georgi Esiava (2-1)

To nie koniec sportowych emocji EFM SHOW. W oktagonie zmierzą się zawodnicy, którzy są dopiero na początku swojej drogi do sukcesu w mieszanych sztukach walki. Jednym z nich będzie Hiszpan Jose “Pepe” Torres. Ważący 70 kilogramów fighter do tej pory rywalizował tylko raz. Odniósł zwycięstwo.

Trzy walki na swoim koncie ma z kolei Georgi Esiava (2-1), Gruzin trenujący w Lublinie. Na swoim konie ma dwa poddania zwycięskie i jedną decyzję Loss. Przede wszystkim zajmuje go muay thai. W przeszłości zdobył Heraklesa w kategorii poddanie roku na Dominiku Tkaczyku (Madness Cage Fighting 6 – balacha na kolano). To najbardziej prestiżowe wyróżnienie na polskiej scenie MMA było dla niego miłym zaskoczeniem. Widząc, jak świetnie radzi sobie w oktagonie, wielu zawodników odmawia z nim walki, jest dla nich za silny.

Ich rywalizacja w formule MMA odbędzie się 9 kwietnia.

FIGHT CARD EFM SHOW

Main event:
MICHAŁ PASTERNAK (14-5) – MACIEJ RÓŻAŃSKI (12-3)

Super fight:
AKOP SZOSTAK (3-3) – RADOSŁAW SŁODKIEWICZ (0-1)

Co-Main event:
DANIEL “SKIBA” SKIBIŃSKI (16-5) – JOHN MICHAEL SHEIL (8-2)

Cage box:
PIOTR WOŁOWIK (3-3) – SZYMON BRONCEL (2-1)

Cage MMA:
ARKADIUSZ KASZUBA (1-0) – PATRYK GRZEMSKI (1-2)
GEORGI VALENTINOV (21-5) – IGOR MICHALISZYN (7-2)
TOMASZ JANISZEWSKI (6-5-0) – KRZYSZTOF “BIG MAN” WIŚNIEWSKI (2-0)
TUOMAS GRONVALL (6-3-1) – MARCIN MALESZEWSKI (2-0)
JOSE TORRES (1-0) – GIORGI ESIAVA (2-1)
MAGDALENA LOSKA (0-0) – KAYLEE VOS (1-2)

Cage K1:
DANIEL ILIEV (15-2) – DAMIAN OSTĘP (3-3)

i wielu, wielu innych.

Ponadto, najbardziej kontrowersyjne sportowe emocje zapewnirywalizacja Extra Fight, czyli walka w najmniejszej klatce na świecie do upadłego. EFM SHOW zestawi najbardziej wytrawnych fighterów tego gatunku.

Takiej rywalizacji w polskim MMA jeszcze nie było. Uczestnikiem Gali będzie mógł zostać każdy. To możliwe dzięki dostępowi przez platformę streamingową PPV. Widzimy się 9 kwietnia!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author