Silesion.PL

serwis informacyjny

Kumulacja w Lotto rozbita: Ponad 28 mln zł wygrane przy ulicy Józefowskiej w Katowicach!

Losowanie wyniki Lotto

1, 5, 7, 21, 22, 37.

To był wyjątkowy dzień dla jednego szczęśliwego gracza z Katowic. 27 lipca w losowaniu Lotto padła rekordowa wygrana o wartości aż 28 290 956 zł! Osoba, która dokonała tego niezwykłego trafienia, może teraz cieszyć się swoim ogromnym szczęściem i życiową zmianą.

Zwycięskie liczby, które przyniosły tę gigantyczną wygraną, to: 1, 5, 7, 21, 22, 37. Ten zestaw liczb stał się kluczem do ogromnego bogactwa dla jednego z graczy z Katowic. Zakład, który przyniósł tę wygraną, został zawarty w punkcie LOTTO znajdującym się przy ulicy Józefowskiej 42 w Katowicach, w sklepie Żabka. Co ciekawe, to już aż 17. “szóstka” w Lotto, która padła w tym mieście, co stanowi nie tylko rekord, ale również potwierdzenie, że Katowice są miejscem szczęśliwym dla wielu graczy.

Nie tylko główna wygrana zaskoczyła mieszkańców Katowic, ale także szczęśliwe trafienia w Lotto Plus. Również w tym najpopularniejszym polskim loterii, padły dwie “szóstki” w Katowicach. Wielkie pieniądze i radość rozprzestrzeniają się w mieście, a Lotto przyciąga coraz więcej chętnych do spróbowania swojego szczęścia.

Losowanie Lotto towarzyszy Polakom od wielu lat i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Ludzie wierzą w swoje liczby, uczą się odgadywać wyniki, a każde losowanie przynosi nadzieję na spełnienie marzeń. Warto zaznaczyć, że gra w lotto to nie tylko szansa na wielką wygraną, ale również wsparcie dla wielu dziedzin życia. Część dochodów z loterii przeznaczana jest na cele charytatywne, kulturalne czy sportowe

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024