Silesion.PL

serwis informacyjny

Bonus niespodzianka w forBET! Wygrywaj więcej o nawet 20%

Jeszcze trochę i dzięki forBET polubicie poniedziałki. Dzień 16 w Kalendarzu Adwentowym będzie wyjątkowy, bowiem jak dobrze poszukacie, to możecie podwyższyć swoje wygrane nawet o 20%

Dzisiejszy bonus przebija grę bez podatku, bowiem nie dość że go pokrywa, to jeszcze dodatkowo podbija wygraną o kolejne kilka procent. Nawet kopanie bitcoinów nie przyniesie Wam tyle emocji, co szukanie specjalnego bonusu od forBET.

Znajdziecie go razem z ukrytym zdarzeniem Maraton Adwentowy, którego dodawanie na każdy kupon może zapewnić Wam wyjazd do Brazylii lub Japonii. Teraz oprócz punktów do Rankingu Maratonu, możecie zgarnąć też super wygrane!

Zasady promocji „BONUS NIESPODZIANKA”:

1. Organizatorem jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.

3. Promocja obowiązuje 16.12.2019 w godz. 14:00 – 16:00.

4. Promocja dostępna jest jedynie na zdarzenia przedmeczowe.

5. Aby wziąć udział w promocji Gracz musi zagrać na kuponie minimum 4 zdarzenia przedmeczowe włącznie ze specjalnym ukrytym zdarzeniem “BONUS NIESPODZIANKA” z kursem 1.19.

6. Kurs minimalny każdego zdarzenia na kuponie nie może być mniejszy niż 1.30.

7. Zdarzenie „Maraton Adwentowy 2019” NIE ZALICZA się do minimalnej ilości zdarzeń na kuponie oraz jako jedyne zdarzenie na kuponie może mieć kurs niższy niż 1.30. Nie wliczając zdarzenia “BONUS NIESPODZIANKA”.

8. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe oraz kupony systemowe.

9. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania całego kuponu gracza, gdy w momencie anulowania zdarzenia “BONUS NIESPODZIANKA” wygrana z kuponu jest niższa niż stawka zakładu..

10. Rozliczanie zdarzenia “BONUS NIESPODZIANKA” nastąpi 16.12.2019 do godz. 17:00.

11. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej promocji lub dopuszczających do udziału w promocji.

12.Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024