Silesion.PL

serwis informacyjny

Drogeria dm otwiera pierwszy sklep w Zawierciu

Wyjątkowe atrakcje czekają na mieszkańców Zawiercia z okazji debiutu drogerii dm. Już w najbliższy czwartek, 23 maja, o godzinie 8:30 przy ul. Jałowcowej 2 zostanie otwarty pierwszy sklep tej znanej marki. Z tej okazji na klientów czekają zakupy pełne radości – 15% rabat powitalny, prezenty, poczęstunek i atrakcje dla całych rodzin. Będzie to 30. placówka dm w Polsce.

Zawiercie to ważny węzeł komunikacyjny dla województwa śląskiego, gdzie nasza marka rozwija się najsilniej, dlatego nie mogło nas tu zabraknąć. Bardzo cieszymy się, że będziemy mogli zaprosić na zakupy pełne radości mieszkańców kolejnego miasta – mówi Michał Grabe, kierownik regionalny dm w Polsce. Z tej okazji dla klientów przygotowaliśmy 15% rabat powitalny, zestawy mini prezentów, darmowy żel pod prysznic marki własnej Balea i szereg atrakcji dla całych rodzin – dodaje Grabe.

Szerokie alejki, jasna i przyjazna aranżacja wnętrz z dekoracyjnymi oznaczeniami na ścianach, które ułatwiają nawigację między półkami sprawia, że zakupy są wygodne i przyjemne. Obok bezpłatnego dystrybutora z wodą w sklepie znajdują się fotokioski z usługą natychmiastowego wydruku zdjęć, możliwością przygotowania personalizowanych naklejek, magnesów, czy kartek urodzinowych z własnymi zdjęciami oraz oferowane jest ekspresowe wykonanie zdjęć biometrycznych do różnych dokumentów. Wśród dodatkowych usług znajdują się stacja do darmowego pakowania prezentów, czy ławeczka do odpoczynku. Na miłośników makijażu czeka aż 12 marek makijażowych i specjalna Wyspa Inspiracji Uroda. Rodzice na miejscu do dyspozycji mają przewijak z zapasem pieluch marki własnej babylove. Dla najmłodszych dm przygotował bujanego konika oraz małe wózki zakupowe.

Co jeszcze znajdą klienci w drogeriach dm? – szeroki wybór produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, artykuły zdrowotne i higieniczne oraz produkty w kategoriach kosmetyki i perfumy, a także wszystko dla niemowląt i dzieci. W asortymencie dostępna jest żywność, artykuły gospodarstwa domowego i karma dla zwierząt. Wśród kupujących szczególną popularnością, cieszą się produkty marek własnych, w tym marka certyfikowanych kosmetyków naturalnych alverde, czy popularna marka własna Balea.

Tym, co wyróżnia dm na polskim rynku są ceny. W sklepach dm klienci kupują sprytniej niż w promocji i zawsze korzystnie. Drogerie gwarantują atrakcyjną i trwałą cenę półkową, która nie jest podwyższana przez okres minimum 4 miesięcy od daty ostatniej podwyżki widocznej przy każdym produkcie. Drugim wyróżnikiem są atrakcyjne oferty kuponów rabatowych w aplikacji dm oraz dodatkowe kupony PAYBACK. W skali miesiąca to łącznie około dwudziestu różnego rodzaju kuponów, które w połączeniu z gwarancją trwałej ceny tworzą korzystną ofertę dm.

Na uroczyste otwarcie drogeria przygotowała dodatkowy 15% rabat powitalny oraz kremowy żel pod prysznic marki własnej Balea. Będzie można otrzymać go w prezencie przy zakupach za okazaniem kuponów dostępnych w gazetkach dm lub zakupić. Oferta ważna jest do 1 czerwcalub do wyczerpania zapasów. Na odwiedzających drogerię dm czekać będą mini prezenty, popcorn, atrakcyjne animacje i zabawy z muzyką, baloniarz, spotkanie z pluszowym Misiem Czyścioszkiem – Saubär. Klienci będą także mogli skorzystać z porad konsultantki z firmy Pierre Rene.

Powierzchnia sprzedażowa sklepu w Zawierciu, przy ul.Jałowcowej 2 wynosi 487 m2. Na klientów czeka komfortowy parking. Sklep dm otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 08:30 do 21:00, a w niedziele handlowe od 10:00 do 18:00. Mieszkańcy całej Polski mogą kupować w sklepie online www.dm.pl oraz za pomocą aplikacji dm.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024