Silesion.PL

serwis informacyjny

“Droga to nie odcinek specjalny”. Jarosław Szeja w spocie śląskiej policji

Droga to nie odcinek specjalny. Jaroslaw Szeja w spocie profilaktyczny slaskiej policji

Droga to nie odcinek specjalny. Jaroslaw Szeja w spocie profilaktyczny slaskiej policji

W siedzibie katowickiej komendy wojewódzkiej odbyło się dzisiaj spotkanie z przedstawicielami mediów, na którym zaprezentowano spot promujący bezpieczeństwo na drodze. W wydarzeniu udział wziął kierowca rajdowy Jarosław Szeja. Nadmierna prędkość i brawura to główne przyczyny tragicznych zdarzeń drogowych. Od początku roku na śląskich drogach w 185 wypadkach zginęło 20 osób, a 208 zostało rannych.

Droga nie jest miejscem na ryzykowną i zbyt szybką jazdę. Nadmierna prędkość i brawura to w dalszym ciągu jedna z głównych przyczyn tragicznych zdarzeń drogowych. Tylko w tym roku na drogach naszego województwa w 185 wypadkach zginęło 20 osób, a 208 zostało rannych.

Policjanci katowickiej komendy wojewódzkiej, we współpracy z kierowcą rajdowym Jarosławem Szeją, przygotowali spot promujący bezpieczną i zgodną z przepisami jazdę. Premiera filmu, w obecności przedstawicieli mediów, odbyła się dzisiaj przed budynkiem Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Lekceważenie przepisów ruchu drogowego i lekkomyślność to prosta droga do tragedii. Pamiętajmy, że droga to nie odcinek specjalny.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author