Silesion.PL

serwis informacyjny

Dlaczego pediatra online to idealne rozwiązanie dla zabieganych rodziców?

W czasach, gdy harmonogramy rodziców są przepełnione licznymi obowiązkami, tradycyjne leczenie u lekarza może być wyzwaniem. Jak więc łączyć troskę o zdrowie dzieci z obowiązkami służbowymi? Odpowiedź jest prosta pediatra on-line!

Wygoda dla rodziców

Dzięki Med24, jednej z czołowych platform telemedycznych w Polsce, całodobowe konsultacje z pediatrą są dostępne w zaledwie kilku krokach. W wielu przypadkach nie ma potrzeby udawania się do przychodni lub brania wolnego dnia w pracy. Wystarczy dostęp do Internetu, aby skorzystać z usług pediatrycznych w dogodnym dla Ciebie czasie.

Domowe otoczenie sprzyja komfortowi dziecka

Dzieci, odczuwają niepokój i stres przed wizytą, zwłaszcza w gabinecie lekarskim. Dzięki konsultacji online, dziecko pozostanie we własnym domu, gdzie czuje się bezpiecznie. Będzie rozluźnione, komunikatywne i otwarte na rozmowę z lekarzem. Kiedy dziecko czuje się swobodnie, pediatra ma większe możliwości uzyskania informacji potrzebnych do postawienia diagnozy, która będzie znacznie dokładniejsza. A leczenie, szybko przyniesie zamierzony efekt poprawy zdrowia dziecka. Pediatra online to komfort dzieci. Nie trzeba martwić się o dojazd do przychodni, szukać parkingu w zatłoczonym mieście, z chorym dzieckiem na ręku i godzinami czekać z osłabionym gorączką dzieckiem w poczekalni. Wystarczy kilka kliknięć, aby umówić się na konsultację z pediatrą, jednym z 160 certyfikowanych lekarzy dostępnych w Med24. W dobie zagrożenia Covid oraz innymi chorobami zakaźnymi, pediatra on-line to usługa medyczna nie tylko wygodna, ale przede wszystkim bezpieczna. Twoje dziecko otrzyma fachową pomoc, nie narażając się na ryzyko zarażenia w poczekalni od innych pacjentów. Z imponującą liczbą ponad 200 tys. już zrealizowanych wizyt, platforma telemedyczna Med24 jest nie tylko skuteczna, ale przede wszystkim bezpieczna. Szeroki wybór specjalistów, w tym lekarzy pediatrów to gwarancja, że Twoje dziecko trafi w ręce doświadczonego specjalisty. A ty zyskasz oszczędność czasu i będziesz mógł spokojnie skoncentrować się na opiece nad chorym dzieckiem.

Zdrowie dzieci jest najważniejsze

Choroba nie wybiera. Często pojawia się w nocy, w weekendy, czy tuż przed świętami albo nawet w ich trakcie. Dzięki całodobowej usłudze pediatra online w Med24 można uzyskać pomoc lekarza, bez względu na rodzaj choroby. U dzieci nawet drobne objawy mogą być sygnałem alarmowym. Pierwsze objawy, takie jak, lekki ból brzucha, głowy czy ucha lub kaszel, mogą być zwiastunami poważniejszych problemów. Trzeba szybko zareagować. Pediatra jest przygotowany do diagnozowania w szerokim zakresem dolegliwości dziecięcych, od dróg oddechowych, po choroby metaboliczne. Co więcej, lekarz potrafi zauważyć także pierwsze, nieznaczne oznaki, takich chorób jak: cukrzyca czy astma i skieruje dziecko na szczegółowe badania i leczenie pod okiem specjalisty.

Całodobowa i kompleksowa opieka nad dzieckiem

Podczas wizyty online, lekarze odpowiadają na pytania dotyczące rozwoju malucha, podpowiadają, jak prawidłowo zadbać o jego higienę, lub karmienie w przypadku niemowląt. Pediatra z Med24 to lekarz pierwszego kontaktu dla rodziców, jeśli chodzi o badania profilaktyczne oraz szczepienia. O każdej porze dnia i nocy zapozna się ze stanem zdrowia Twojego dziecka. Przeprowadzi wywiad medyczny dotyczący objawów, zapozna się z posiadanymi przez Ciebie badaniami, a podczas łączenia video, może nawet poobserwować zachowanie dziecka. Jeśli potrzeba, zleci dodatkowe badania, np. badanie krwi, czy moczu, by zyskać pełniejszy obraz stanu zdrowia. Pediatra online nie tylko leczy dzieci, ale także ma kompleksowe podejście. Lekarz udzieli także porad dotyczących diety, rozwoju czy problemów związanych z wiekiem, okresem rozwojowym lub chorobami przewlekłymi, z jakimi boryka się dziecko. Wstępną diagnozę uzyskasz natychmiast, bez stania w kolejkach i oczekiwania na odległy termin wizyty. Otrzymasz wskazówki, jakie kroki należy podjąć, aby szybko poprawić stan zdrowia dziecka. Wiedząc, że dziecko ma zapewnioną fachowa medyczną pomoc, Ty Rodzicu także poczujesz się lepiej.

Podsumowanie

Zdrowie dziecka jest najważniejsze. Z Med24 masz pewność, że jest w dobrych rękach. Całodobowy pediatra on-line to komfortowe i bezpieczne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Dzięki nam, troska o zdrowie Twojego dziecka jest teraz łatwiejsza. Zaoszczędzony czas, możesz spędzić na wspólnych chwilach z Rodziną.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023