Silesion.PL

serwis informacyjny

Dla którego klubu Neymar będzie grać 03.09.2019? Kibice PSG mają dość Neymara.

Wszystko wskazuje na to, że dni Neymara w stolicy Francji są policzone. Niedawno Wam pisaliśmy o tym, jak Kylian Mbappe wypchnął z kadru Brazylijczyka, a już dziś – po pierwszej kolejce Ligue 1 – mamy nowe przemyślenia. Marcelo Bechler podał, że oficjalny sklep PSG wyeliminował wszelkie ślady związane z Neymarem. W zakładach bukmacherskich BETFAN możesz wytypować, w jakim klubie na początku września, będzie grał Neymar.

Dla którego klubu Neymar będzie grać 03.09.2019 (Inne na życzenie)?

 • PSG
  – kurs 2
 • FC Barcelona
  – kurs 3
 • Real Madryt
  – kurs 1.95

Mecz Rennes – PSG

 • Wygrana Rennes
  – kurs 7
 • remis X
  – kurs 5.20
 • Wygrana PSG
  – kurs 1.37


W meczu z Amiens mogliśmy zauważyć takie transparenty jak “Neymar, wynoś się!” a i dało się usłyszeć hiszpańsko-języczne przyśpiewki, które określały pochodzenie piłkarza. Sam Neymar raczej jest zadowolony z tej okazji, gdyż jego “gra o transfer” przynosi oczekiwane rezultaty i kolejnym takim zdarzeniem władze PSG są zmuszone do pożegnania z Brazylijczykiem. Oczywiście największym problemem jest cena piłkarza, ale wydaje się, że i nad tym w pocie czoła pracują paryżanie. Czy dojdzie w końcu do oczekiwanej transakcji? L’Equipe: Real jest na prowadzeniu w wyścigu o Neymara po sobotnich rozmowach. Barcelona nie jest wstanie zapłacić za Brazylijczyka. Proponują jedynie wymianę zawodników co PSG kategorycznie odrzuca.

https://www.youtube.com/watch?v=VuEJOaLNXp4

Prawnicy Neymara zauważeni na Camp Nou. To może oznaczać końcówkę sagi transferowej z Brazylijczykiem w tle, ale nie musi. Juan de Dios Crespo, czyli przyuważony „prawnik Neymara”, był prawnikiem zatrudnionym w 2017 roku przez PSG. dziś COPE z nim rozmawiało, że nie ma absolutnie nic wspólnego z tematem Neymara. Crespo to topowy specjalista od prawa sportowego, konsultant największych klubów

Na domiar złego, gwiazdor PSG i reprezentacji Brazylii został pozwany przez kibica. Brazylijczyk po przegranym finale Pucharu Francji, wchodząc na jedną z trybun, został sprowokowany przez kibica, który miał wykrzyczeć w kierunku 27-latka kilka niepochlebnych słów. Zawodnik mistrza Francji początkowo próbował zasłonić telefon komórkowy, którym mężczyzna nagrywał całe zajście, jednak później, w przypływie złości, uderzył adwersarza, za co został później ukarany zawieszeniem na 3 kolejne spotkania.

Gdy wydawało się, że cała sprawa z biegiem czasu ucichła, zaatakowany kibic postanowił, że sprawiedliwości będzie dochodzić w sądzie. Jak informuje “L’Equipe” mężczyzna złożył już do sądu pozew przeciw Brazylijczykowi.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024