Silesion.PL

serwis informacyjny

Diego Armando Maradona nie żyje

amp silesion

amp silesion

Diego Armando Maradona zmarł w środowy poranek lokalnego czasu po doznaniu zawału serca – poinformował dziennik „Clarin”. Wiadomość tę potwierdziły już inne argentyńskie media. Maradona był jednym z największych piłkarzy w historii futbolu. To mistrz świata z 1986 i wicemistrz z 1990 roku. W barwach reprezentacji Argentyny zagrał 91 razy. Odnosił sukcesy z Boca Juniors, Barceloną czy SSC Napoli.

Z pewnością któregoś dnia znów kopniemy razem piłkę w niebie” – przekazał w krótkim oświadczeniu inny legendarny piłkarz, Brazylijczyk Pele. 

Diego Armando Maradona, jeden z największych, jak nie największy piłkarz w historii futbolu, nie żyje. „El Diez”, który niedawno przeszedł operację usunięcia krwiaka mózgu, zmarł w wieku 60 lat w swoim domu po tym, jak doznał ataku serca. Lekarzom nie udało się go uratować.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author