Silesion.PL

serwis informacyjny

Deszczowy wrzesień? Szeroka oferta na opady w Polsce

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego w całej Polsce upłynie pod znakiem pięknego nieba i coraz cieplejszego powietrza. W województwach zachodnich termometry wskażą nawet 28 stopni. Jeszcze cieplej powinno być w następnych dniach. Pogoda typowa dla babiego lata, będzie sprzyjała zarówno uczniom, urlopowiczom oraz pracom na świeżym powietrzu…i ssmutego, że na wakacje musimy poczekać kolejny rok. Prognozę pogody możesz typować na stronie legalnego bukmachera BETFAN.pl w zakładce ROZRYWKA.

Ile będzie dni z opadem we wrześniu 2019 roku w danym mieście? (za (do wyboru: w Krakowie, Rzeszowie, Szczecinie, Warszawie lub Wrocławiu)

 • 9 i poniżej
  -kurs 1.83
 • 10 i powyżej
  – kurs 1.83

Deszcz w upały czasem bywa zbawienny, czasem psuje urlop, a innym razem jest, bo jest. Nie zamierzamy dorabiać do tego jakiejś większej ideologii. Ale za to proponujemy Wam zakłady bukmacherskie BETFAN , w których możecie się pobawić w opadowe przewidywania.

Ile będzie dni z opadem we wrześniu 2019 roku w danym mieście?

 • 12 i poniżej
  – kurs 1.83
 • 13 i powyżej
  – kurs 1.83


Ile będzie dni z opadem we wrześniu 2019 roku w danym mieście?

 • 11 i poniżej
  – kurs 1.83
 • 12 i powyżej
  – kurs 1.83


Oczyma wyobraźni widzimy naszych Graczy, którzy zagrali na typ powyżej i fetują swoje wygrane jak jegomość poniżej!

P.S.

W BETFAN oferują jeszcze opadowe H2H, czyli swoistą rywalizację miast w kategorii deszczu. Jeśli uważacie, że we wrześniu więcej będzie padać w Koszalinie niż w Szczecinie itp. itd. to odsyłamy Was TU.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024