Silesion.PL

serwis informacyjny

Derbowy weekend – Freebet 50 PLN w Betcris

betcris derbowy weeken listopadowy

betcris derbowy weeken listopadowy

Podczas nadchodzącego weekendu czekają nas interesujące mecze derbowe Manchesteru, Mediolanu i Krakowa. W ziązku z tym legalny bukmacher Betcris oferuje freebet w wysokosći 50 zł.

             Gracz, aby uzyskać Freebet MUSI wpłacić i zagrać kupon AKO z 3 zdarzeniami za min. 100PLN (kurs min. pojedynczego zdarzenia 1.30.) i zawrzeć w nim jeden z poniższych meczów derbowych: 

  • Manchester United – Manchester City lub,
  • AC Milan – Inter Mediolan lub,
  • Wisła Kraków – Cracovia Kraków

W przypadku, jeżeli kupon okaże się PRZEGRANY, to bukmacher BETCRIS dopisze do konta Gracza FREEBET 50 PLN, który można wykorzystać na kuponie AKO 3+ (kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.30).

Regulamin:

1. Organizatorem promocji „Derbowy freebet piłkarski” jest Mr Bet Zakłady Bukmacherskie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, nr KRS 0000748281, NIP 5482704652.

2. Promocja „Derbowy freebet piłkarski” obowiązuje w dniach 06.11.2021 roku od godziny 10:00 do dnia 07.11.2021 roku do godziny 23:59.

3. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji, która przeznaczona jest wyłącznie dla Klientów Betcris, jest dokonanie:

a. prawidłowej rejestracji pełnej i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl.

b. depozytu na kwotę min. 100 PLN oraz zawarcie zakładu AKO składającego się z min. 3 zdarzeń ze stawką min. 100 PLN z salda głównego (depozytowego) zawierającego przynajmniej JEDNO zdarzenie dotyczące meczów wskazanych w punkcie 8 z kursem pojedynczego zdarzenia na kuponie min. 1.30 (wszystkie zdarzenia muszą być zakończone w trakcie trwania promocji).

4. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punkcie 3, otrzymają nagrodę w postaci jednorazowego darmowego zakładu (zwanego dalej „Freebetem”) w wysokości 50 PLN WYŁĄCZNIE w przypadku, gdy pierwszy kupon spełniający warunki promocji okaże się przegrany.

5. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon postawiony przez gracza, spełniający warunki promocji określone w punkcie 3, co jest równoznaczne z tym, iż jeden gracz może otrzymać tylko jeden freebet.

6. Freebety zostaną przypisane przez Betcris do kont graczy do poniedziałku, 08.11.2021 roku, do godz. 16:00.

7. Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych) składającego się z co najmniej 3 zdarzeń z minimalnym kursem pojedynczego zdarzenia co najmniej 1.30. Freebet musi zostać wykorzystany najpóźniej w terminie 3 dni od jego przyznania. Po upływie tego terminu Freebet zostanie anulowany.

8. Do Promocji zaliczają się zakłady zawierające przynajmniej jedno zdarzenie z następujących meczów:

a. Manchester United – Manchester City

b. AC Milan – Inter Mediolan

c. Wisła Kraków – Cracovia Kraków

9. Zakłady systemowe, zakłady „łańcuch” oraz zakłady rozliczone za pomocą funkcji Cash Out nie biorą udziału w Promocji.

10. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i wykluczenia gracza z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji lub Ogólnymi Warunkami Promocji.

11. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden bonus.

12. Promocja jest przeznaczona dla graczy, którzy dokonali co najmniej dwóch depozytów. Promocja nie łączy się z bonusami powitalnymi.

13. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia uzasadnionych zmian w dowolnym czasie trwania Promocji.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author