Silesion.PL

serwis informacyjny

Der Klassiker czyli Bayern – Borussia w Eleven Sports [video]

Oto TOP 10 goli BVB w Der Klassiker! Które miejsca zajęli Robert Lewandowski i Kuba Błaszczykowski? Wśród asystentów nie zabrakło Łukasz Piszczek! Czy w sobotę zobaczymy równie piękne bramki? Mecz Bayern Monachium – Borussia Dortmund obejrzycie 9 listopada o 18:25 tylko w ELEVEN SPORTS!

https://www.youtube.com/watch?v=o9m5V8gP5is

Piłkarskim hitem listopada w ELEVEN SPORTS będzie niemiecki Der Klassiker, w którym Bayern Monachium Roberta Lewandowskiego zmierzy się z Borussią Dortmund Łukasza Piszczka.

W jesiennym szlagierze Bundesligi zmierzą się najlepsze niemieckie drużyny ostatnich lat: Bayern Monachium i Borussia Dortmund. Podczas listopadowego starcia, określanego jako Der Klassiker, liderem ataku Bawarczyków będzie Robert Lewandowski, który ma za sobą fantastyczny początek sezonu.

Obok niego w barwach Die Roten pojawią się inne gwiazdy m.in. Kingsley Coman, Philippe Coutinho i Ivan Perisić. Z kolei w ekipie BVB kibice zobaczą w akcji m.in. Łukasza Piszczka, Paco Alcacera, Marco Reusa i Jadona Sancho. Na Allianz Arena zapowiadają się wielkie emocje, ponieważ Bayern to główny kandydat do mistrzostwa Niemiec, a Borussia jest uważana za jego największego konkurenta. Kibice mogą spodziewać się wielu goli, bo w ostatnich pięciu spotkaniach tych zespołów padło ich w sumie aż 21!

Bayern Monachium (Robert Lewandowski) – Borussia Dortmund (Łukasz Piszczek), sobota, 9 listopada, 18:25

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024