Silesion.PL

serwis informacyjny

Dealz otwiera w Kłodzku swój 200. sklep w Polsce

Dealz kontynuuje ekspansje i otwiera sklep w Klodzku

Dealz kontynuuje ekspansje i otwiera sklep w Klodzku

Sieć Dealz, będąca częścią Pepco Group, kontynuuje ekspansję i otwiera 200. sklep w Polsce. Na półkach nowego obiektu w Kłodzku klienci znajdą ponad 3000 produktów międzynarodowych marek w konkurencyjnych cenach. To jeden z pierwszych sklepów sieci działających w nowej odsłonie.

Jubileuszowy sklep Dealz, o powierzchni 520 mkw., otwarto w Parku Handlowym przy ul. Letniej 4 w Kłodzku. Różnorodny asortyment sklepu obejmuje około 3000 produktów w najlepszych cenach na rynku, włączając w to artykuły spożywcze, drogeryjne, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawki, a także akcesoria i produkty dla zwierząt.

Pierwszy sklep Dealz w Polsce został otwarty w lutym 2018 roku w Swarzędzu koło Poznania. Dzisiaj jest ich już 200, a w najbliższych miesiącach planowane są otwarcia kolejnych punktów sieci.

„Otwarcie 200. sklepu to ważny krok milowy w rozwoju naszej sieci. Od początku roku otworzyliśmy już 15 nowych obiektów, a zamierzamy rozwijać się jeszcze szybciej, aby na koniec roku osiągnąć założony kilka miesięcy temu cel, jakim jest podwojenie liczby sklepów Dealz w Polsce do końca 2023 roku. Motorem napędowym tego wzrostu są oczywiście klienci, którzy polubili naszą unikalną ofertę, na którą składają się różnorodność marek w atrakcyjnych cenach”– komentuje Marcin Langowski, CEO w Dealz Poland.

Idzie nowe

Postępującej ekspansji sieci towarzyszy zmiana wyglądu sklepów, na którą oprócz nowego logo składają się między innymi zmienione wnętrze i aranżacja sklepów, a także optymalizacja asortymentu. Wszystko po to, aby zapewnić jeszcze wyższą jakość obsługi klientów.

Aby odpowiedzieć na rosnące potrzeby związane z dynamiką rozwoju sieci, kilka tygodni temu Dealz otworzył swoje pierwsze Centrum Dystrybucyjne w Polsce, które mieści się w Parku Logistycznym w Łyszkowicach, nieopodal przecięcia się autostrad A1 oraz A2. Strategiczna lokalizacja magazynu w centralnej Polsce pozwala na szybszą dostawę produktów do sklepów – w ciągu 36h od momentu złożenia zamówienia przez sklep.

Pierwszy sklep Dealz w Polsce został otwarty w lutym 2018 roku w Swarzędzu, a obecnie w Polsce działa już 200 placówek oferujących szeroki asortyment ponad 3500 produktów znanych marek. Obecnie sieć zatrudnia blisko 2000 pracowników w sklepach i centrali w Polsce.

Grupa Pepco

Grupa Pepco powstała w 2015 roku i składa się z silnych sieci detalicznych, tzn. Pepco, Dealz i Poundland, współpracujących z PGS, globalnym dostawcą. Grupa Pepco ma obecnie ok. 4000 sklepów w 19 krajach, włączając w to Wielką Brytanię i Irlandię, zatrudniając ok. 43 000 osób

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024