21 września 2021

Silesion.PL

serwis informacyjny

Dariusz Kamiński nowym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie

Boczny pomocnik Dariusz Kamiński, który może także występować na pozycji napastnika, został nowym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie, związując się z Klubem kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2022 roku.

22-letni wychowanek Piasta Zawidów ma za sobą udany sezon w trzecioligowej Wisłoce Dębica, gdzie w 30 spotkaniach dziewięciokrotnie wpisywał się na listę strzelców i siedmiokrotnie asystował przy trafieniu kolegów. W przeszłości reprezentował także barwy Górnika II Zabrze (będąc w sezonie 2017/2018 członkiem pierwszego zespołu), w którym w sumie rozegrał 53 mecze na szczeblu III ligi i zdobył 8 goli (notując przy tym 7 asyst), Olimpii Grudziądz (12 meczów w II lidze), oraz zespołów juniorskich – Gwarka Zabrze, Łużycy Lubań i Orła Platerówka.

Dariusz Kamiński w trwającym okresie przygotowawczym pojawiał się na boisku we wszystkich czterech sparingach jastrzębskiego zespołu, a wcześniej, podczas przerwy zimowej sezonu 2020/2021, również był testowany w GKS-ie Jastrzębie, występując w dwóch meczach sparingowych.

Copyright © 2016-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. | Silesion dla Śląska.