Silesion.PL

serwis informacyjny

Czy warto obstawiać w zakładach bukmacherskich forBET?

Lista legalnych bukmacherów z roku na rok się zwiększa. Wśród nich znaleźć możemy ciekawą propozycję jaką jest forBET. To w 100% legalny bukmacher, który swoją działalność rozpoczął w 2016 roku. Przez bardzo długi czas charakteryzował się tym, iż oferował tylko i wyłącznie zakłady bukmacherskie online. Dopiero w 2018 roku uzyskał zgodę i stworzył pierwsze punkty naziemne. Obecnie bukmacher może poszczycić się ponad 30-stoma punktami na terenie całej Polski. Jak większości legalnych bukmacherów i forBET stawia głównie na graczy rekreacyjnych, choć zdarza się, że możemy pozwolić sobie tutaj na nieco większe stawki.

Jako ciekawostkę warto podać fakt, iż pewna część akcji należy do innego popularnego bukmachera – Fortuny. Stąd możemy doszukiwać się podobieństw w nazwie obydwu marek. Czy warto zatem i tutaj założyć konto i obstawiać zakłady bukmacherskie online, a także w punktach naziemnych? Sprawdźmy!

Kim są ambasadorzy w forBET?

Wysokie kursy, szeroka oferta, najlepszy bonus na start – tym z pewnością kierujemy się wybierając najlepszego bukmachera. Prócz tego często zważamy uwagę na ambasadorów danej marki. To dziś niezwykle popularne, że każdy ceniący się bukmacher ma swoich ambasadorów. Mają oni za zadanie promowanie ich, a także zachęcanie do zawierania zakładów sportowych właśnie pod szyldem owej firmy.

Kto należy do zacnego grona ambasadorów forBET:

– Artur Boruc został ambasadorem forBET w listopadzie 2017 roku. Każdy fan piłki nożnej doskonale kojarzy tego bramkarza, który występował m. in. w Legii Warszawa czy w Celtic Glasgow, nie wspominając o reprezentacji Polski;
– Karolina Kowalkiewicz została ambasadorem forBET w grudniu 2017 roku. To mistrzyni KSW w wadze słomkowej do 52 kg;
– Andrzej Fonfara został ambasadorem forBET w styczniu 2018 roku. Pięściarz wagi półciężkiej, który w 2015 roku zdobył międzynarodowy pas WBC International;
– Bożydar Iwanow został ambasadorem forBET w lutym 2018 roku. W gronie tylu nazwisk nie mogło zabraknąć znanego dziennikarza.

Jakie są wady i zalety bukmachera forBET?

Wybór najlepszego bukmachera nie należy do łatwych zadań, ponieważ każdy z nich ma swoje mocne i słabe strony. Nie inaczej bywa w przypadku forBET. Mając na myśli legalnych bukmacherów doskonale wiemy, że panują tu już inne standardy niż w przypadku bukmacherów, którzy działali kilka lat temu bez pozwolenia MF. Zatem jakie zalety i wady posiada forBET?

Zalety forBET:

 • polski w pełni legalny bukmacher dostępny w języku polskim i z walutą PLN;
 • wysoka wiarygodność;
 • mało skomplikowane warunki obrotu bonusem;
 • jedne z wyższych kursów porównując pozostałych legalnych bukmacherów;
 • szybki kontakt z suportem;
 • niskie minimum wpłat/wypłat – od 1 PLN;
 • możliwość zawarcia zakładu już od 1 PLN;
 • szybka weryfikacja tożsamości.

Wady forBET:

 • mała ilość punktów naziemnych;
 • niskie limity;
 • wysoka marża bukmachera.

Czy są jakieś bonusy i promocje w forBET?

To jedna z najważniejszych kwestii, gdyż już na samym starcie możemy nawet kilkakrotnie zwiększyć swój kapitał do obstawiania zakładów. ForBET jak niemalże każdy legalny bukmacher oferuje nam bonus powitalny. Lecz prócz tego już jako stali bywalcy możemy liczyć na inne promocje. Jakie?

 1. #forBET2000 – najlepszy i najprostszy bonus powitalny na rynku – właśnie pod takim hasłem promowany jest bonus na start. Jak nie trudno się domyślić kwota 2000 złotych rozłożona jest na trzy części i zależna jest od naszych depozytów:

  * pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN;
  * drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN;
  * trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN.Warto zatem wpłacać najwyższe kwoty, by dostać maksymalne bonusy. Po każdym wykonanym depozycie otrzymamy automatycznie ww. bonusy. Zostaną one odblokowane, gdy spełnimy ustalone warunki – należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym @2, 0 dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie. Warto również wspomnieć o tym, że min. kwota depozytu wynosi 20 złotych, a czas na obrót bonusem to 30 dni.

 2. Bonus urodzinowy – dla wszystkich aktywnych graczy! Warto zostać z bukmacherem forBET na dłużej, by korzystać z bonusów dla typerów ze stażem. Dzięki temu w swoje urodziny możemy otrzymać bonus urodzinowy w wysokości 20 złotych. I tutaj nie ominie nas warunek wypłaty bonusu – należy go dwukrotnie obrócić po min. kursie @2, 0 w ciągu 14 dni.

I właściwie na tym należy zakończyć listę bonusów i promocji w forBET. Ale to nie oznacza, że bukmacher oferuje nam tylko i wyłącznie te dwie propozycje. Absolutnie! W zakładce „Promocje” znajdziemy o wiele więcej ciekawych propozycji. Nie warto ich tu wymieniać, gdyż trwają one miesiąc czy dwa dni. Najczęściej dotyczą większych imprez czy prestiżowych spotkań. Dlatego też poleca się, by co jakiś czas sprawdzić aktualne promocje forBET.

Jakie są opinie o ForBET?

Komentarze na temat legalnych bukmacherów jakie możemy znaleźć w sieci są bardzo różnorodne. Faktycznie przed ustawą hazardową typerzy wybierali nielegalne opcje, by uniknąć 12% podatku. Dziś jest to teoretycznie niemożliwe. ForBET przez dłuższy okres czasu chciał przekonać nowych klientów nie tylko poprzez bonus na start, ale również możliwością obstawiania bez podatku. Obecnie o tym nie ma mowy.

Mimo to nie możemy narzekać. ForBET oferuje nam naprawdę wysoki bonus powitalny. Poza tym możemy liczyć na szeroką ofertę, a w tym również jeśli chodzi o zakłady na żywo. W końcu chodzi o to, by zarabiać na zakładach bukmacherskich. A mając do dyspozycji ww. narzędzia wydaje się, że warto zarejestrować tam swoje konto.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024