Silesion.PL

serwis informacyjny

Czy Polska sprawi sensację na Mistrzostwach Europy? Bukmacher zna odpowiedź

Według BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej dla Polaków zakończą się bardzo szybko. Nasza drużyna narodowa nie wyjdzie z grupy D, gdzie za rywali ma Niemców, Białorusinów i Austriaków. Zdaniem BETFAN po mistrzostwo w 2022 r. sięgną piłkarze ręczni z Danii, a królem strzelców zostanie zawodnik tej drużyny – Mikkel Hansen.

Wszystko wskazuje na to, że najbliższe Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej nie przyniosą przełomu w pozycji Polski w tej dyscyplinie. Zdaniem BETFAN faworytem grupy D są Niemcy. Ich przejście do kolejnego etapu jest niemal pewne – kurs na zwycięstwo w grupie to 1.37. Walka o drugie miejsce w koszyku, premiowane awansem, rozegra się między Polską a Białorusią. Zdaniem BETFAN więcej wskazuje na to, że polscy szczypiorniści przegrają tę potyczkę i zakończą udział w mistrzostwach na fazie wstępnej (kurs 1.70). Kibice nie powinni jednak zupełnie tracić nadziei, bo z analiz BETFAN wynika, że szansa na pokonanie Białorusinów i miejsce w fazie zasadniczej nadal są w zasięgu ręki Polaków (kurs 2.00). To byłby jednak najdalszy etap, do którego może dojść polska kadra. Kurs na sklasyfikowanie Polaków w półfinałach wynosi bowiem aż 20.00. Każde 100 zł postawione na taki scenariusz oznaczałoby wygraną w wysokości 2 000 zł w razie ich sukcesu.

Zdaniem BETFAN mistrzem Europy w piłce ręcznej zostanie w tym roku drużyna z Danii (kurs 2.11). Żaden inny zespół nie powinien zagrozić pozycji Duńczyków. Za faworytem jest trzech niemal równorzędnych konkurentów. To Francja, Szwecja i Hiszpania. Ich szanse na zwycięstwo w ME wynoszą odpowiednio: 6.60 dla Francuzów, 6.80 dla Szwedów oraz 7.30 dla Hiszpanów.

Emocjonująca walka powinna też dotyczyć klasyfikacji na króla strzelców turnieju. Niemal równe szanse mają tu Mikkel Hansen z zespołu Danii, Dika Mem reprezentujący Francję i zawodnik z drużyny z Norwegii – Sander Sagosen. Ostatecznie po tytuł, zdaniem BETFAN, sięgnie Duńczyk (kurs 3.25). Kursy na pozostałych zawodników to odpowiednio 3.50 i 3.65.

***

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).