Silesion.PL

serwis informacyjny

Czy Polska sprawi sensację na Mistrzostwach Europy? Bukmacher zna odpowiedź

Czy Polska sprawi sensacje na Mistrzostwach Europy Bukmacher zna odpowiedz 2022

Czy Polska sprawi sensacje na Mistrzostwach Europy Bukmacher zna odpowiedz 2022

Według BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej dla Polaków zakończą się bardzo szybko. Nasza drużyna narodowa nie wyjdzie z grupy D, gdzie za rywali ma Niemców, Białorusinów i Austriaków. Zdaniem BETFAN po mistrzostwo w 2022 r. sięgną piłkarze ręczni z Danii, a królem strzelców zostanie zawodnik tej drużyny – Mikkel Hansen.

Wszystko wskazuje na to, że najbliższe Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej nie przyniosą przełomu w pozycji Polski w tej dyscyplinie. Zdaniem BETFAN faworytem grupy D są Niemcy. Ich przejście do kolejnego etapu jest niemal pewne – kurs na zwycięstwo w grupie to 1.37. Walka o drugie miejsce w koszyku, premiowane awansem, rozegra się między Polską a Białorusią. Zdaniem BETFAN więcej wskazuje na to, że polscy szczypiorniści przegrają tę potyczkę i zakończą udział w mistrzostwach na fazie wstępnej (kurs 1.70). Kibice nie powinni jednak zupełnie tracić nadziei, bo z analiz BETFAN wynika, że szansa na pokonanie Białorusinów i miejsce w fazie zasadniczej nadal są w zasięgu ręki Polaków (kurs 2.00). To byłby jednak najdalszy etap, do którego może dojść polska kadra. Kurs na sklasyfikowanie Polaków w półfinałach wynosi bowiem aż 20.00. Każde 100 zł postawione na taki scenariusz oznaczałoby wygraną w wysokości 2 000 zł w razie ich sukcesu.

Zdaniem BETFAN mistrzem Europy w piłce ręcznej zostanie w tym roku drużyna z Danii (kurs 2.11). Żaden inny zespół nie powinien zagrozić pozycji Duńczyków. Za faworytem jest trzech niemal równorzędnych konkurentów. To Francja, Szwecja i Hiszpania. Ich szanse na zwycięstwo w ME wynoszą odpowiednio: 6.60 dla Francuzów, 6.80 dla Szwedów oraz 7.30 dla Hiszpanów.

Emocjonująca walka powinna też dotyczyć klasyfikacji na króla strzelców turnieju. Niemal równe szanse mają tu Mikkel Hansen z zespołu Danii, Dika Mem reprezentujący Francję i zawodnik z drużyny z Norwegii – Sander Sagosen. Ostatecznie po tytuł, zdaniem BETFAN, sięgnie Duńczyk (kurs 3.25). Kursy na pozostałych zawodników to odpowiednio 3.50 i 3.65.

***

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author