Silesion.PL

serwis informacyjny

Czwarta edycja Science4Football: „Mistrzowski umysł”

Science4Football

Science4Football

Międzynarodowa konferencja Science4Football odbędzie się w dniach 15 – 16 listopada. Hasłem czwartej już edycji tego wyjątkowego w polskiej skali wydarzenia o profilu sportowo-naukowym jest „Mistrzowski umysł”, a tematyka obejmie przygotowanie mentalne i trening kognitywny – czynniki w decydującym stopniu wpływające na sukces we współczesnej piłce nożnej.

Tegoroczna edycja Science4Football udzieli kompleksowej i uwzględniającej najnowsze trendy odpowiedzi dotyczącej wszechstronnego rozwoju psychologicznego sportowca. Przygotowanie mentalne, trening kognitywny, dbałość o swój ciągły rozwój na wielu poziomach i utrzymanie higieny psychicznej na najwyższym poziomie to w opinii trenerów i ekspertów kluczowe elementy w osiąganiu mistrzostwa. Pandemia COVID-19 jeszcze bardziej uwydatniła znaczenie i potrzebę rozwoju umysłowych cech zawodników i członków sztabów trenerskich. Uczestnictwo w Science4Football pozwoli na znaczące podnoszenie kompetencji w tym obszarze z praktycznego i naukowego punktu widzenia.

Organizatorzy czwartej edycji Science4Football do grona prelegentów zaprosili autorytety w dziedzinach psychologii sportu oraz przygotowania mentalnego, m.in.:

​•    Werner Helsen, UEFA Sports Scientist & Training Expert
•    Mick Clegg, były trener przygotowania atletycznego Manchesteru United, właściciel ośrodka Olympic Sport Gym
•    Eric Castien, założyciel Brain First
•    Nick Littlehales, trener snu
•    Mikołaj Markiewicz, trener widzenia
•    Michał Dąbski, trener mentalny Legii Warszawa
•    Michał Zioło, dyrektor sportowy akademii BVB Łukasza Piszczka
•    Michael McGurn, były trener przygotowania motorycznego m.in. Evertonu FC, Hull City i Akademii Manchesteru United


Konferencja zostanie zlokalizowana w najnowszym ośrodku treningowym w Europie Środkowej – Legia Training Center oraz strefie biznesowej stadionu Legii Warszawa.

– – – – –

Science4Football to coroczne, uznane na rynku międzynarodowych konferencji sportowych wydarzenie promujące praktyczną wiedzę i rozwój technologiczny z udziałem ekspertów reprezentujących najlepsze kluby europejskie i innowacyjne organizacje. Dotychczasowe edycje zgromadziły setki uczestników z Polski i zagranicy: trenerów różnych dyscyplin sportu, trenerów przygotowania fizycznego, analityków, lekarzy medycyny sportowej, dietetyków, psychologów sportu, fizjoterapeutów i przedstawicieli sportowych startupów.

  • Oficjalna strona Science4Football / rejestracja uczestników: science4football.com
  • Facebook: https://www.facebook.com/science4football
  • Twitter: https://twitter.com/SCI4FOOTBALL

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023