Silesion.PL

serwis informacyjny

Czerwono-niebieskie autobusy wyruszyły na ulice Częstochowy

Czerwono niebieskie autobusy wyruszyly na ulice Czestochowy

Czerwono niebieskie autobusy wyruszyly na ulice Czestochowy

Od dziś autobusy MPK w Częstochowie wyruszyły na ulice miasta. Mieszkańcy Częstochowy będą mogli codziennie podróżować do pracy, do szkoły czy na mecze Rakowa wraz z trenerem Markiem Papszunem i zawodnikami!

Autobusy będą podróżowały codziennie na różnych liniach. W dniu meczu będą to przede wszystkim linie dojeżdżające do samego stadionu Rakowa. Wierzymy, że codzienne podróże komunikacją miejską będą dla mieszkańców jeszcze przyjemniejsze. Jest to też na pewno nietypowa forma promocji, a właśnie takie staramy się wdrażać, by zachęcić kibiców do przyjazdu na mecze – mówi rzecznik prasowy Rakowa, Michał Szprendałowicz.

Foto: Jakub Ziemianin / Raków Częstochowa

Na autobusach oprócz tradycyjnych czerwono-niebieskich barw znaleźć można także podobizny trenera Marka Papszuna oraz zawodników: Iviego Lopeza, Vladana Kovacevicia, Bartosza Nowaka, Frana Tudora, Vladyslava Kochergina, Vladislavsa Gutkovskisa i Sebastiana Musiolika. Oklejenie autobusów zostało przygotowane przez klub we współpracy z MPK w Częstochowie oraz drukarnią KomplexDruk.

Foto: Jakub Ziemianin / Raków Częstochowa

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024