Silesion.PL

serwis informacyjny

„CZAS PRÓBY” – czyli start kampanii karnetowej GKS Jastrzębie

CZAS PROBY czyli start kampanii karnetowej GKS Jastrzebie

CZAS PROBY czyli start kampanii karnetowej GKS Jastrzebie

Klub GKS Jastrzębie przy Harcerskiej rozpoczął kampanię karnetowę przed rundą wiosenną sezonu 2021/2022. Zostało przedstawione również hasło kampanii: „Czas Próby”, które odwołuje się do trudnego wyzwania, przed którym stoi Klub.


Przede wszystkim obecny sezon to czas, w którym świętowane jest 60-lecie powstania GKS Jastrzębie. To wiele pokoleń piłkarzy, osób związanych z Klubem i jastrzębskim sportem, działaczy oraz trenerów, którzy przyczynili się do promocji miasta. Przez sześć dekad godnie reprezentowali GKS, dając wiele satysfakcji swoim kibicom. To również sezon, w którym wyzwania organizacyjne i sportowe odgrywają ważną rolę.


– Jest to wyjątkowa sytuacja, z którą możemy sobie poradzić jedynie przy wsparciu wszystkich środowisk zaangażowanych w funkcjonowanie Klubu. Chcemy w tym szczególnym dla nas czasie dać mocny sygnał, jak ważną rolę dla lokalnej społeczności odgrywa GKS Jastrzębie. Tym samym każdy zakupiony karnet będzie miał podwójne znaczenie również w zakresie budżetu klubu – mówi Marcin Ćwikła, Prezes Zarządu GKS Jastrzębie.


Karnet będzie obejmował wstęp na 6 spotkań GKS-u Jastrzębie przy Harcerskiej. Rywalami GKS Jastrzębie będą: ŁKS Łódź, Miedź Legnica, Chrobry Głogów, Widzew Łódź, Odra Opole i GKS Tychy.


Karnety można zakupić w Sklepie Kibica „Górnicza Wiara”, zlokalizowanym w Małym Podziemiu (naprzeciwko Galerii Jastrzębie) oraz internetowo poprzez www.bilety.gksjastrzebie.com (do zakupu karnetu niezbędne jest posiadanie nowej Karty Kibica)

Podobnie jak w poprzednich latach, vouchery na karnety nabyć będzie można także w działach socjalnych kopalń Borynia, Jastrzębie, Pniówek oraz Zofiówka. Obecnie vouchery można zakupić na kopalniach Borynia oraz Zofiówka. Gdy tylko vouchery będą dostępne na pozostałych dwóch kopalniach, poinformujemy o tym w osobnych komunikatach.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author