Silesion.PL

serwis informacyjny

„CZAS PRÓBY” – czyli start kampanii karnetowej GKS Jastrzębie

Klub GKS Jastrzębie przy Harcerskiej rozpoczął kampanię karnetowę przed rundą wiosenną sezonu 2021/2022. Zostało przedstawione również hasło kampanii: „Czas Próby”, które odwołuje się do trudnego wyzwania, przed którym stoi Klub.


Przede wszystkim obecny sezon to czas, w którym świętowane jest 60-lecie powstania GKS Jastrzębie. To wiele pokoleń piłkarzy, osób związanych z Klubem i jastrzębskim sportem, działaczy oraz trenerów, którzy przyczynili się do promocji miasta. Przez sześć dekad godnie reprezentowali GKS, dając wiele satysfakcji swoim kibicom. To również sezon, w którym wyzwania organizacyjne i sportowe odgrywają ważną rolę.


– Jest to wyjątkowa sytuacja, z którą możemy sobie poradzić jedynie przy wsparciu wszystkich środowisk zaangażowanych w funkcjonowanie Klubu. Chcemy w tym szczególnym dla nas czasie dać mocny sygnał, jak ważną rolę dla lokalnej społeczności odgrywa GKS Jastrzębie. Tym samym każdy zakupiony karnet będzie miał podwójne znaczenie również w zakresie budżetu klubu – mówi Marcin Ćwikła, Prezes Zarządu GKS Jastrzębie.


Karnet będzie obejmował wstęp na 6 spotkań GKS-u Jastrzębie przy Harcerskiej. Rywalami GKS Jastrzębie będą: ŁKS Łódź, Miedź Legnica, Chrobry Głogów, Widzew Łódź, Odra Opole i GKS Tychy.


Karnety można zakupić w Sklepie Kibica „Górnicza Wiara”, zlokalizowanym w Małym Podziemiu (naprzeciwko Galerii Jastrzębie) oraz internetowo poprzez www.bilety.gksjastrzebie.com (do zakupu karnetu niezbędne jest posiadanie nowej Karty Kibica)

Podobnie jak w poprzednich latach, vouchery na karnety nabyć będzie można także w działach socjalnych kopalń Borynia, Jastrzębie, Pniówek oraz Zofiówka. Obecnie vouchery można zakupić na kopalniach Borynia oraz Zofiówka. Gdy tylko vouchery będą dostępne na pozostałych dwóch kopalniach, poinformujemy o tym w osobnych komunikatach.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).