Silesion.PL

serwis informacyjny

Czaro, Medusa, Boski Oski, Mork, Justek i Bro dołączyli do drużyn w Move Federation

Move Federation – futbol przyszlosci logo

Move Federation – futbol przyszlosci logo

Kolejny etap kompletowania składów drużyn do nowej federacji piłkarskiej MOVE FEDERATION w której zagrają influencerzy. W drużynach zobaczymy między innymi: Cezarego Nykiel, Oskara Dąbrowskiego, Jakuba Bireckiego, Adriana Salamona, Krzysztofa Justyńskiego i Bartka Konczyka,

Wcześniej do zespołów dołączyli m.in. Patrycja Mołczanow, Paulina Hornik, Kuba Nowaczkiewicz, Jakub “Merghani” Rokicicki, Sebastian “Czvjnik” Czajewski i Amadeusz “Ferrari” Roślik. W Move Federation zmierzą się drużyny gwiazd Internetu, których kapitanami ośmiu drużyn zostali najbardziej rozpoznawalni twórcy. Premierowy turniej odbędzie się 19 listopada w Arenie Gliwice.

Cezary CZARO Nykiel – Move Federation

To nie twoja liga NBA, to jest MOVE. CZARO wmacnia Team X! Cezary Nykiel, który dotychczas był gwiazdą Teamu X. Ostatnio gości także w oktagonie High League. Kapitanem drużyny “Team X” w Move Federation została Monika “Mona” Kociołek. W zespole Moni zagra także Patrycja MOŁCZANOW.

Oskar BOSKI OSKI Dąbrowski – Move Federation

BOSKI OSKI w Team Natsu World! Tego nikt się nie spodziewał. Jak myślicie, jak mu pójdzie na murawie? Kapitanem Teamu Natsu World została została Natalia “Natsu” Karczmarczyk. W zespole Natsu zagra także Paulina HORNIK.

Jakub BRO Birecki – Move Federation

BRO bohaterem pierwszego transferu do Team Tromba! Mateusz i Jakub to zgrany zespół w studio, ale czy na boisku również zagrają jak z nut? Kapitanem Teamu Tromba jest Mateusz “tromba” Trąbka. W zespole Tromby zagra także Kuba NOWACZKIEWICZ.

Adrian MEDUSA Salamon – Move Federation

Ale Kongo! MEDUSA dołącza do Team Gola i to na pewno nie koniec pozytywnych wariatów w tej drużynie. Medusa ma za sobą występy w Fame MMA oraz High League. Kapitanem Teamu Gola jest Wojtek Gola. W zespole Goli zagra także Amadeusz FERRARI Roślik.

Krzysztof JUSTEK Justyński – Move Federation

Futbolowy świr dołącza do MOVE! Justek wzmacnia drużynę Boxdela. Jak myślicie, kto jeszcze trafi do tego teamu? Kapitanem Teamu BOXDEL jest Michał “Boxdel” Baron. W zespole Boxdela zagra także Sebastian CZVJNIK Czajewski.

Bartek MORK Konczyk – Move Federation

Team Bungee powiększa się! MORK dołącza do Dzinolda i Bandury. Czego spodziewacie się po nim na boisku MOVE? Kapitanami Team Bungee są Bandura czyli czyli Patryk Bandurski i Dawid “Dzinold” Rzeźnik. W zespole Bungee jest już Jakub MERGHANI Rokicicki.

Move Federation to przedefiniowanie piłki nożnej, jaką znacie – nowe zasady i masa sportowych emocji. Najwięksi polscy influencerzy zmierzą się w turnieju, w którym weźmie udział 8 drużyn, złożonych ze znanych twórców internetowych i gwiazd. Więcej na temat piłkarskiej federacji przeczytasz w artykule MOVE Federation – Football Show 19.11.2022 w Arena Gliwice.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).