Silesion.PL

serwis informacyjny

Czarno-złota koszulka na 75-lecie Zagłębia Lubin #75latZL

Czarno zlota koszulka na Zaglebia Lubin

Czarno zlota koszulka na Zaglebia Lubin

Z okazji 75-lecia Zagłębia Lubin, Klub przygotował drugą, dedykowaną koszulkę meczową w czarno – złotych barwach. W nowym trykocie zawodnicy KGHM Zagłębia Lubin będą występować tylko do końca jubileuszowego roku.

Okolicznościowe koszulki, w których podopieczni Dariusza Żurawia będą rozgrywać spotkania domowe w rundzie jesiennej, czyli tylko do końca roku, posiadają złote oznaczenia oraz wyjątkowy herb, nawiązujący do trwającego 75 – lecia Zagłębia Lubin. Ponadto, drugi symbol znajduje się w okolicy karku.

Czarno złote barwy są odwróceniem kolorów, którymi po raz pierwszy klub Zagłębie Lubin wchodził w ten wyjątkowy rok. Wówczas to złote komplety spotkały się z ogromnym zainteresowaniem kibiców, stając się prawdziwym hitem sprzedażowym. W 2021 roku czeka jeszcze dziewięć wyjątkowych, domowych spotkań lubinian, dlatego okolicznościowe koszulki są także doskonałą pamiątką na następne lata.

Miedziowy kolor zostaje i w tym komplecie zawodnicy KGHM Zagłębia będą rozgrywać mecze wyjazdowe, a wraz z końcem roku, także domowe. Tym samym czarny kolor strojów znowu stanie się kompletem alternatywnym.

Dedykowana koszulka jest już w sprzedaży on-line, a także w Fan Shopie Zagłębia Lubin.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author