Silesion.PL

serwis informacyjny

Freebet Olimpijski  30 PLN w Betcris

Freebet Olimpijski 2022 30 PLN w Betcris

Freebet Olimpijski 2022 30 PLN w Betcris

Przed nami kolejny weekend z Igrzyskami Olimpijskimi. Już w sobotę szansa na kolejny medal olimpijski dla Biało – Czerwonych, którzy tym razem powalczą na dużej skoczni. Emocji nie powinno zabraknąć także na zielonej murawie. Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1 czy Ekstraklasa. Masz swoje typy? Wykorzystaj to i zgarnij extra freebet! W Betcris stawiając kupon przez weekend możesz zgarnąć freebet 30 PLN, bez względu na końcowe rozstrzygnięcia Twojego zakładu!

Jak działa promocja?

Wpłać min. 100 PLN i postaw kupon AKO za min. 100 PLN składający się z min. 3 zdarzeń, z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30. Bez względu na końcowe rozstrzygnięcia na Twoim kuponie, otrzymasz freebet w wysokości 30 PLN, który wykorzystasz na kuponie AKO, składającym się z min. 3 zdarzeń z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30.

WARUNKI SZCZEGÓŁOWE PROMOCJI „FREEBET OLIMPIJSKI – 30 PLN” 

1. Organizatorem promocji „FREEBET OLIMPIJSKI – 30 PLN” jest Mr Bet Zakłady Bukmacherskie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, nr KRS 0000748281, NIP 5482704652. 
2. Promocja „FREEBET OLIMPIJSKI – 30 PLN” obowiązuje od dnia 11.02.2022 roku od godziny 12:00 do dnia 13.02.2022 roku do godziny 23:59.
3. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji, która przeznaczona jest wyłącznie dla Klientów Betcris, jest dokonanie:
a. prawidłowej rejestracji pełnej i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl.
b. depozytu na kwotę min. 100 PLN oraz zawarcie zakładu AKO ze stawką min. 100 PLN z salda głównego (depozytowego) zawierającego co najmniej TRZY zdarzenia z kursem każdego zdarzenia na kuponie min. 1.30 (wszystkie zdarzenia na kuponie muszą być zakończone w trakcie trwania promocji).
4. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punkcie 3, otrzymają nagrodę w postaci jednorazowego darmowego zakładu (zwanego dalej „Freebetem”) w wysokości 30 PLN.
5. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon postawiony przez gracza, spełniający warunki promocji określone w punkcie 3, co jest równoznaczne z tym, iż jeden gracz może otrzymać tylko jeden freebet.
6. Freebety będą dodawane do kont graczy najpóźniej do 14.02.2022 do godziny 16:00 kolejnego dnia.
7. Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych) składającego się z co najmniej 3 zdarzeń z minimalnym kursem każdego zdarzenia co najmniej 1.30. Freebet musi zostać wykorzystany najpóźniej w terminie 3 dni od jego przyznania. Po upływie tego terminu Freebet zostanie anulowany. 
8. Zakłady systemowe, zakłady „łańcuch” oraz zakłady rozliczone za pomocą funkcji Cash Out nie biorą udziału w Promocji.
9. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania freebetu i wykluczenia gracza z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji lub Ogólnymi Warunkami Promocji.
10. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, ares zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden freebet.
11. Promocja jest przeznaczona dla graczy, którzy dokonali co najmniej jednego depozytu. Promocja nie łączy się z bonusami powitalnymi.
12. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia uzasadnionych zmian w dowolnym czasie trwania konkursu.
13. Uczestnik przystępując do Promocji potwierdza, że zapoznał się i zgadza się z postanowieniami regulaminu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024