Silesion.PL

serwis informacyjny

Choinkowa trasa RMF FM już w poniedziałek w Bytomiu

Bożonarodzeniowy konwój radia RMF FM w poniedziałek 11 grudnia przyjedzie do Bytomia. Na mieszkańców w ramach akcji „Choinki pod choinkę od RMF FM i Małopolski” czekać będzie kilkaset darmowych drzewek i małopolskie przysmaki oraz spotkanie z Michałem Szczygłem.

W tym roku świąteczna trasa choinkowa organizowana jest przez RMF FM i Małopolską Organizację Turystyczną. Przez tydzień radio odwiedzi aż 10 miast. W Bytomiu świąteczne drzewka rozdawane będą w poniedziałek od godz. 9 na Rynku. Tam też na wszystkich mieszkańców czekać będą dodatkowe atrakcje, m.in. przysmaki kuchni małopolskiej.

Gwiazdą specjalną w Bytomiu będzie Michał Szczygieł, finalista programu „The Voice of Poland”, autor takich hitów jak „Nic tu po mnie”, „Spontan” i „Adrenalina”.

Relacji reporterów z bożonarodzeniowego miasteczka RMF FM będzie można słuchać na bieżąco na antenie radia oraz śledzić w social mediach stacji.

Wielki finał akcji „Choinki pod choinkę od RMF FM i Małopolski” odbędzie się w sobotę 16 grudnia w Krakowie, gdzie na Małym Rynku w samo południe spotkać będzie można Dominika Dudka, Feel i Lanberry.

Akcję „Choinki pod choinkę” RMF FM organizuje od 2000 roku.

RMF FM to największa rozgłośnia radiowa w Polsce. Stacja nadaje „Najlepszą Muzykę” w formacie AC (adult contemporary) – przeboje z ostatnich dekad. RMF FM uznawane jest za jedno z najszybszych i najbardziej wiarygodnych źródeł informacji. „Fakty RMF FM” przygotowuje zespół kilkudziesięciu dziennikarzy, reporterów lokalnych i korespondentów zagranicznych.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024