Silesion.PL

serwis informacyjny

Choinka za surowce wtórne w gliwickim CH Forum

W najbliższą niedzielę handlową, 17 grudnia Centrum Handlowe FORUM w Gliwicach we współpracy z Polska Press Sp. z o.o. (wydawcą m.in. „Dziennika Zachodniego”) organizuje ciekawą akcję ekologiczną – klienci mogą przynieść do FORUM zużyte baterie i małe elektrośmieci, a w prezencie otrzymają żywe drzewko świąteczne!

Polska Press Sp. z o.o. i Centrum Handlowe FORUM zapraszają do udziału w niezwykłym wydarzeniu „Choinka za surowce wtórne”, które odbędzie się w godzinach 10:00-14:00 na terenie FORUM. Podczas akcji zbierane będą zużyte baterie oraz elektrośmieci (małe AGD, z wyłączeniem elektrośmieci wielkogabarytowych: lodówek, pralek, zmywarek oraz świetlówek i tonerów do drukarek). Każdy z klientów Centrum Handlowego, który przyniesie 30 baterii lub jedno kompletne urządzenie (nie pozbawione części elektronicznych), otrzyma w nagrodę choinkę.

Trzeba zaznaczyć, że każda osoba może otrzymać tylko jedno drzewko. Ich liczba jest ograniczona – do 200 sztuk – dlatego warto się pospieszyć. Zbiórka odpadów w tym dniu będzie również prowadzona po rozdaniu wszystkich dostępnych choinek, dlatego organizatorzy zachęcają do przynoszenia baterii i elektrośmieci przez cały czas jej trwania.

Akcja „Choinka za surowce wtórne” to nie tylko element świątecznej atmosfery, która udziela się odwiedzającym nasze Centrum w grudniu, ale także wyjątkowa inicjatywa promująca dbałość o naturę. Wierzymy, że każda przyniesiona bateria czy elektrośmieć to właściwy krok w kierunku zrównoważonego środowiska, na którym wszystkim nam zależy. Dlatego zachęcamy mieszkańców Gliwic i okolic do aktywnego uczestnictwa w akcji, przynoszenia surowców wtórnych i przyczynienia się do realizacji tego ważnego zadania. A my z radością nagrodzimy 200 pierwszych osób żywą choinką – mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i marketingu w CH FORUM.

Partnerami akcji są: firma Asekol PL Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego, Organizacja Odzysku Opakowań S.A. oraz Enviropol PL Spółka z o.o.

Przyjdź 17 grudnia do Centrum Handlowym FORUM w Gliwicach, przynieś ze sobą niepotrzebne surowce wtórne i zadbaj wspólnie z nami o prawdziwie ekologiczną atmosferę Bożego Narodzenia. Niech te święta będą wyjątkowe, zarówno dla Ciebie, jak i dla naszej planety!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024