Silesion.PL

serwis informacyjny

Bukmacherzy już wiedzą, kto wygra wybory parlamentarne 2023. Sprawdź, kto ma według nich największe szanse

Już w najbliższą niedzielę Polacy zagłosują w wyborach parlamentarnych. Wcześniej, bo do rozpoczęcia ciszy wyborczej, mogą wytypować, jak według nich będą wyglądały wyniki poszczególnych partii. Czy przewidywania bukmacherów pokryją się z wynikami głosowania?

W ofercie polskich bukmacherów znajdziemy setki różnych zakładów na wybory. W Fortunie wytypować można nie tylko zwycięzcę lub to, kto zostanie premierem po wyborach, ale również wynik procentowy poszczególnej partii, a nawet frekwencję w każdym z okręgów.

Co najchętniej obstawiają klienci Fortuny?

Od lat niezmiennie podczas wyborów do Sejmu największą popularnością cieszą się zakłady na wynik procentowy partii. Ma to związek bezpośrednio z publikowanymi sondażami, z którymi klienci się spotykają w mediach.

PiS wygrywa wybory, Morawiecki premierem?

Bukmacherzy są w tym przypadku zgodni i nie mają wątpliwości, że Zjednoczona Prawica z Morawieckim na czele będzie mogła świętować zwycięstwo. Ciekawiej prezentują się zakłady związane z procentowym wynikiem poszczególnych partii. W środę przed wyborami kurs na wynik PiS-u na poziomie poniżej 35,5% wynosi 2.03.

Jak typują klienci Fortuny?

Giertych z mandatem Poselskim, Zandberg z lepszym wynikiem od Mentzena?

Bukmacherzy zestawili ze sobą polityków z rywalizujących partii i możemy wytypować, czy Jarosław Kaczyński zdobędzie minimum 150 000 głosów więcej od Romana Giertycha w Kielcach lub kto będzie lepszy w Warszawie: reprezentujący Lewicę Adrian Zandberg czy Sławomir Mentzen z Konfederacji. Bukmacherzy wskazują tu delikatną przewagę Zandberga (kurs 1.70) nad Mentzenem (kurs 1.90).

Ilu Polaków weźmie udział w wyborach?

Bukmacherzy oceniają, że ogólnopolska frekwencja będzie wynosiła poniżej 63%. Zdarzenie z wynikiem powyżej 63% aktualnie można wytypować z kursem 2.06. W Fortunie wytypować możemy nie tylko frekwencję ogólną, ale również frekwencję w okręgach. Szanse na najlepszy wynik mają Okręgi 19 i 39, czyli Warszawa i Poznań.

Najwyższy zakład postawiony na wybory?

Do czasu publikacji tego artykułu* na fotelu lidera zasiada klient, który już na początku września postawił 50 000 złotych na powyżej 35% głosów uzyskanych przez Zjednoczoną Prawicę. Typer może wygrać 81 400 złotych.

*11.10.2023 17:00

Specjalna oferta FORTUNY dla nowych graczy:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + 3 x zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł + 10 PLN za pierwszą wpłatę

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023