Silesion.PL

serwis informacyjny

Brexit – ważna informacja dotycząca Twojego konta w Neteller

Informacja prasowa NETELLER: Wielka Brytania ma opuścić UE 31 października 2019 (procedura powszechnie znana jako “Brexit”). Dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować wpływ tego wydarzenia na naszych członków oraz zapewnić, że NETELLER będzie nadal świadczyć niezakłócone usługi po Brexicie.

Aby to osiągnąć, musimy zmienić sposób świadczenia usług naszym klientom z Europejskiego Obszaru Gospodarczego (“EOG”).

Nasze usługi dla klientów z EOG są obecnie świadczone przez spółkę Paysafe Financial Services Limited (numer spółki 04478861), instytucję zajmującą się emisją pieniędzy elektronicznych, upoważnioną i regulowaną przez brytyjski urząd Financial Conduct Authority FRN: 900015).

Po Brexicie będziemy świadczyli nasze usługi członkom z EOG za pośrednictwem nowo założonej spółki z siedzibą w Irlandii o nazwie Paysafe Payment Solutions Limited (“PPSL”) (numer spółki 626665). PPSL to instytucja zajmująca się emisją pieniędzy elektronicznych, upoważniona i regulowana przez Bank Centralny Irlandii (numer rejestracyjny C184986).

Zmiany w warunkach korzystania

Po Brexicie Twoje konto NETELLER i usługi, z których korzystasz będą świadczone przez spółkę PPSL i będą podlegały nowym warunkom korzystania zawartym między Tobą a PPSL. Nowe warunki będą zasadniczo takie same jak obecne warunki korzystania zawarte ze spółką Paysafe Financial Services Limited i będziesz miał(a) dostęp do tych samych usług co w chwili obecnej. Musimy wprowadzić niewielkie zmiany w obecnych warunkach korzystania, aby odzwierciedlić przeniesienie Twojego konta NETELLER do PPSL. Są to takie zmiany jak:

  • zmiana danych operatora usług NETELLER na PPSL;
  • zmiana obowiązującego prawa i jurysdykcji na Irlandię; oraz
  • zmiana danych obowiązującego punktu kontaktu w sytuacji, gdy wniesiesz skargę.


Wprowadzamy te zmiany w niżej wymienionych warunkach korzystania:

  • Warunki korzystania z rachunku NETELLER
  • Warunki korzystania z kryptowaluty NETELLER
  • NETELLER VIP Zasady i warunki
  • Zasady programu lojalnościowego NETELLER
  • Zasady i warunki poleceń NETELLER
  • Zasady i warunki dla partnerów handlowych


Możesz zobaczyć wszystkie nowe zasady i warunki, klikając na powyższe linki.

Nowe warunki korzystania zaczną obowiązywać na Twoim koncie NETELLER od 31 października 2019. Do 31 października 2019 Twoje konto NETELLER będzie nadal podlegało obecnym warunkom korzystania, które możesz zobaczyć i pobrać na stronie NETELLER.

Co musisz wiedzieć?

Nie musisz niczego zmieniać, jeśli akceptujesz zmiany opisane powyżej. Te zmiany wejdą w życie 31 października 2019 i zaczną automatycznie obowiązywać w odniesieniu do usług, które będziemy świadczyli od tego dnia. Wszystkie dotychczasowe salda, które posiadasz w Paysafe Financial Services Limited zostaną automatycznie przeniesione do PPSL i będą dostępne tak jak dotychczas.

Jeśli nie akceptujesz tych zmian, możesz zamknąć konto NETELLER i zrezygnować z innych świadczonych przez nas usług z efektem natychmiastowym przed 31 października 2019. Więcej informacji o Twoich prawach dotyczących zamknięcia konta możesz znaleźć w odpowiedniej części obecnych warunków korzystania, np. w części 16 (Zawieszenie lub zamknięcie konta i anulowanie karty) obecnych Warunków korzystania z konta NETELLER.

Dziękujemy za cierpliwość podczas wprowadzania tych niezbędnych zmian dotyczących naszej działalności.

Pozdrawiamy,
Zespół NETELLER

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author