Silesion.PL

serwis informacyjny

Boxing Day w PZBuk – odbierz 5 000 punktów gracza wymienne na 50 PLN!

Pora na Boxing day! Świąteczna kolejka Premier League startuje już za chwilę. Weź udział w dzisiejszej promocji PZBuki odbierz dodatkowe 5 000 punktów gracza PZBuk na swoje konto. Punkty możesz wymienić w sklepie bukmachera na darmowe zakłady i bonusy.

Startuje świąteczna kolejka Premier League, a wraz z nią nowa promocja!

 •  Zgarnij dodatkowe 5 000 punktów gracza.
 •  Wymień je np. na bonus 50 zł w sklepie PZBuk!
 •  Zdeponuj min. 100 zł i obstaw zakłady wielokrotne za tą kwotę.

*Obowiązują warunki promocji

 1. Zapisz się
  Zapisz się do promocji klikając w przycisk “Zapisz się” i zaloguj się na swoje konto
 2. Dołącz do gry
  Wpłać co najmniej 100 zł i postaw zakłady wielokrotne za tą samą kwotę
 3. Odbierz punkty
  5 000 punktów dodamy automatycznie na Twoje konto

Regulamin promocji „5000 punktów”

1. Organizatorem promocji „5000 punktów” jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana dalej pzbuk.pl. Oferta jest dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych graczy pzbuk.pl i obowiązuje w dniach 26.12.2019 od godziny 11:00 do 29.12.2019 do godziny 23:59.

2. Kwota punktów przyznawana jednorazowo na jednego użytkownika wynosi 5 000. Gracz otrzymuje punkty po spełnieniu warunku określonego w ust. 3. 

3. Aby skorzystać z promocji gracz musi prawidłowo zapisać się do promocji przez przycisk dostępny na stronie promocyjnej, dokonać wpłaty na kwotę co najmniej 100 zł i postawić dowolne zakłady wielokrotne za łączną kwotę minimum 100 zł. Po kliknięciu w “Zapisz się” gracz  zostaje przeniesiony do opcji logowania, po którym automatycznie zostaje zapisany do promocji. 

4. 5000 punktów gracza zostanie dopisane do konta użytkownika od razu po spełnieniu warunków promocji. 

5. Punkty są ważne bezterminowo.

6. Pzbuk.pl ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą ofertę bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia. W takim przypadku przyznane punkty zostaną anulowane.

7. Pzbuk.pl zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania punktów w następujących okolicznościach:

a)w przypadku łamania zasady “jeden użytkownik – jedno konto” tj. w następujących sytuacjach:

– gracz posiada więcej niż jedno konto o tym samym adresie IP;

– rejestracji kont o wspólnych danych lub innym elemencie identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer telefonu, numer karty kredytowej / debetowej, lub innej metody płatności;

– gracz posiada więcej niż jedno konto;

b)w przypadku naruszenia któregokolwiek z warunków promocji i niniejszego Regulaminu;

c) kiedy zaistnieją dowody zmowy między klientami w obstawianiu zakładów

d) w przypadku kiedy w przeszłości klient nadużywał, lub obecnie nadużywa systemu bonusowego.

8. Pzbuk.pl może unieważnić przyznane punkty gracza i anulować wynikłe wygrane w przypadku złamania niniejszego Regulaminu.

9. Spory powstałe na gruncie niniejszego Regulaminu rozstrzygane będą w oparciu o procedurę reklamacyjną określoną w Regulaminie Zakładów Wzajemnych oferowanych przez Cherry Online Polska sp. z o.o. przez sieć Internet.

10. W przypadku naruszenia przez Gracza postanowień Regulaminu, niezależnie od uprawnień Spółki wynikających z niniejszego Regulaminu i przepisów prawa Spółka jest uprawniona do unieważnienia zakładu zawartego z naruszeniem takich postanowień, do zamknięcia Konta danego Gracza lub, wedle wyboru Spółki, do zawieszenia możliwości korzystania z Konta do czasu naprawienia przez Gracza powstałego naruszenia lub wyjaśnienia sprawy.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024