Silesion.PL

serwis informacyjny

Bonus Start App 20 PLN w LV BET

Bonus Start App 20 PLN w LV BET

Bonus Start App 20 PLN w LV BET

Odebrałeś bonus powitalny i środki zasiliły konto bonusowe w LVBET? Nic straconego dalej masz szansę na ekstra 20 PLN za grę w aplikacji! Jak zakwalifikować się do promocji:

 1. Zarejestruj konto w LV BET i pobierz aplikację mobilną lub dodaj aplikację do ekranu głównego (aplikacja PWA),
 2. Dokonaj wpłaty na konto i postaw za środki własne zakład w aplikacji mobilnej lub aplikacji PWA o stawce min. 20 PLN oraz kursie min. 1.75,
 3. W przypadku przegrania pierwszego zakładu – dostajesz zwrot 20 PLN w formie bonusu!

REGULAMIN PROMOCJI “Bonus Start App 20 PLN”:

– Do promocji kwalifikuje się tylko pierwszy przegrany zakład postawiony za środki własne.
– Do promocji kwalifikują się zakłady postawione w aplikacji mobilnej oraz aplikacji nowej generacji PWA (Progresywna Aplikacja Internetowa).

 1. Zwrot stawki w ramach promocji Bonus Start App 20 PLN jest dostępny tylko dla nowo zarejestrowanych graczy od 14.02.2023 (od 12:00), aż do odwołania.
 2. Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
 3. Na jedno konto gracza w LV BET przysługuje jeden zwrot w ramach promocji Bonus Start App 20 PLN, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP urządzenie mobilne, rodzinę, małżeństwo lub związek niesformalizowany, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.).
 4. Gracz może otrzymać jednorazowo maksymalnie 20 PLN za pierwszy zakład postawiony po rejestracji w aplikacji mobilnej lub aplikacji PWA (dodanej z przeglądarki do ekranu głównego).
 5. Do promocji kwalifikuje się zakład o stawce minimalnej 20 PLN (brutto) oraz kursie minimalnym 1.75 postawiony za środki własne, który po rozliczeniu okazał się przegrany.
 6. W promocji biorą udział jedynie zakłady postawione za środki własne. Zakłady postawione za środki bonusowe nie kwalifikują się do promocji.
 7. Gracz może odebrać zwrot za zakład postawiony w aplikacji mobilnej lub aplikacji PWA pomimo wcześniejszego wykorzystania bonusu od pierwszego depozytu (100% do 1500 PLN) oraz drugiego depozytu (50% do 1500 PLN) ponieważ są to zakłady postawione za środki bonusowe (środki własne + bonus).
 8. Gracz nie bierze udziału w promocji, jeśli pierwszy zakład w aplikacji mobilnej PWA okazał się wygrany lub gracz postawił pierwszy zakład za środki własne na stronie mobilnej lvbet.pl lub sprzęcie komputerowym (PC / laptop).
 9. Do promocji kwalifikują się zakłady objęte promocją Zbijamy podatek po rejestracji (gra bez podatku).
 10. Promocja obejmuje zakłady postawione w aplikacji mobilnej oraz aplikacji nowej generacji PWA (Progresywna Aplikacja Internetowa).
 11. Do zakładów zawartych w aplikacji mobilnej wymagana jest najnowsza wersja aplikacji.
 12. Do promocji nie kwalifikują się zakłady:
  • postawione na platformie Sportów Wirtualnych,
  • postawione na platformie Player Bets,
  • postawione na platformie Gier,
  • postawione na platformie LV Jackpot,
  • nagrodzone w promocji Codzienny Cashback 30 PLN,
  • nagrodzone w promocji Bezpieczny Kupon 4+,
  • zakłady postawione za środki bonusowe,
  • zakłady systemowe,
  • zakłady rozliczone przez opcję Cash-Out.
 13. Selekcje rozliczone jako “Zwrot”, po kursie 1.00 nie biorą udziału w promocji. W przypadku zakładów kombinacyjnych kurs łączny zostanie odpowiednio pomniejszony o anulowany zakład.
 14. Bonusy zostaną dodane na konta graczy w każdy poniedziałek, środę i piątek do godziny 17:00.
 15. W poniedziałki, środy i piątki wolne od pracy (święta) bonus zostanie dodany na konto gracza kolejnego dnia roboczego do godziny 17:00.
 16. Gracz otrzyma zwrot za przegrany zakład przy najbliższym rozliczeniu, np. za zakład rozliczony w poniedziałek o godzinie 22:45, gracz otrzyma zwrot w środę.
 17. Bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu po minimalnym kursie 1.75 oraz będzie dostępny przez 30 dni od momentu jego zakredytowania na koncie gracza.
 18. Przyznany bonus będzie do wykorzystania na platformie zakładów bukmacherskich (bez możliwości wykorzystania go na platformie Sportów Wirtualnych, Gier, LV Jackpot czy platformie Player Bets).
 19. W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, LV BET zastrzega sobie prawo do skrócenia czasu promocji.
 20. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.
 21. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.
 22. LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów z promocji “Bonus Start App 20 PLN” lub unieważnienia wszystkich zawartych zakładów, a także zamknięcia konta użytkownika w przypadku:
  • naruszenia postanowień regulaminu serwisu lub regulaminu niniejszej promocji,
  • próby tworzenia kilku kont lub zakładania kont na różne dane osobowe przez tego samego klienta lub kilku klientów działających w porozumieniu,
  • posłużenia się przez klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
  • w przypadku stosowania przez klienta jakichkolwiek praktyk mających cechy wyłudzenia bonusu.

LV BET to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

LVBET podlega regulacjom organu nadzorującego, jakim jest Ministerstwo Finansów na podstawie zezwolenia z dnia 13.05.2022r. numer DAG11.6831.4.2022. Działa pod adresem: LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o., ul. Melchiora Wańkowicza 3, 40-384 Katowice. Wpis do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000534588, przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy – KRS, NIP: 9542751776, REGON: 360297047, wysokość kapitału zakładowego: 2 025 000,00 PLN.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024