Silesion.PL

serwis informacyjny

Bolt uruchamia program edukacji studentów w zakresie korzystania z hulajnóg

Bolt uruchamia program edukacji studentow w zakresie korzystania z hulajnog

Bolt uruchamia program edukacji studentow w zakresie korzystania z hulajnog

Bolt rozpoczyna współpracę z uczelniami w całej Polsce. Celem programu jest kształtowanie pozytywnych nawyków i nauka odpowiedzialnego korzystania z hulajnóg elektrycznych. Spotkanie inaugurujące Bolt Academy Project miało miejsce 1 marca 2023 roku w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. 

Pierwsze spotkanie w ramach Bolt Academy Project odbyło się 21 marca 2023 roku w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Podczas spotkania zespół Bolt omówił przepisy obowiązujące podczas jazdy hulajnogą elektryczną, w jaki sposób poruszać się bezpiecznie oraz jak prawidłowo parkować jednoślady. Ważnym momentem spotkania było przygotowanie wspólnie z Samorządem Studenckim Uczelni specjalnej strefy parkowania hulajnóg Bolt. To właśnie w tym miejscu studenci przyjeżdżający na zajęcia na hulajnodze mogą zaparkować ją tak, aby nie przeszkadzała innym korzystającym z chodnika. 

– Zagadnienia związane z elektromobilnością są bliskie całej społeczności Akademii Leona Koźmińskiego. Z jednej strony dbamy o promowanie pozytywnych postaw w kontekście zrównoważonego rozwoju w zatłoczonych aglomeracjach miejskich, takich jak Warszawa. Z drugiej natomiast, współpraca z Bolt Academy oznacza dodatkową przestrzeń edukacji w obszarze minimalizowania śladu węglowego, a więc odpowiedzialności za nasze wspólne, zdrowe funkcjonowanie – mówi Mariusz Łopaciński, Dyrektor,  Pion Administracyjny. 

W ramach programu [nazwa] Bolt planuje odwiedzić uczelnie w całej Polsce, aby szerzyć wśród młodych osób wiedzę o prawidłowym korzystaniu z hulajnóg elektrycznych. 

– W Bolt głęboko wierzymy, że edukacja użytkowników jest skuteczna- potwierdzają to również nasze statystyki, które pokazują, że z roku na rok liczba zgłoszeń o nieprawidłowym parkowaniu spada. Studenci chętnie korzystają z rozwiązań mikromobilności, dlatego postanowiliśmy w tym sezonie skupić nasze działania właśnie na współpracy z uczelniami – mówi Bartosz Małecki, Senior Operations Manager, Bolt Rentals w Polsce. 

W najbliższym czasie podobne spotkania odbędą się na uczelniach w całej Polsce. 

***

Bolt to europejska superaplikacja, której misją jest uczynienie mobilności miejskiej bardziej przystępną, bezpieczną i zrównoważoną.

Bolt ma 100 milionów klientek i klientów w ponad 500 miastach w 45 krajach w Europie i Afryce. Celem firmy jest przyspieszyć rezygnację z prywatnych aut na rzecz współdzielonej mobilności, oferując lepsze rozwiązania dla różnych potrzeb, w tym przewozy, car-sharing i wypożyczalnię hulajnóg i rowerów elektrycznych oraz dostawę jedzenia i artykułów spożywczych.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024