Silesion.PL

serwis informacyjny

Błyskawiczne wpłaty i szybkie wypłaty w Superbet

Stawiam na druzyne Superbet Jola zasepa

Stawiam na druzyne Superbet Jola zasepa

W Superbet można już korzystać z opcji szybkich wypłat! Co to oznacza? Od teraz możesz cieszyć się wygranymi po kilku chwilach od zlecenia wypłaty!

Nowa funkcjonalność serwisu pozwoli Ci otrzymywać wygrane 24 godziny na dobę. Dodatkowo, ten szybki i wygodny sposób transakcji jest całkowicie darmowy. Superbet nie pobiera prowizji za realizację Twoich wypłat przy użyciu tej opcji! Tym samym to koniec z kilkudniowym oczekiwaniem na wypłatę Twoich wygranych! I to wszystko przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa!

Zwróć jednak uwagę na to, że partnerem nowej funkcjonalności w Superbet jest serwis Przelewy24. W związku z tym, jeśli Twoje konto bankowe znajduje się na liście podmiotów, współpracujących z Przelewy24, możesz liczyć na realizację szybkich wypłat z Superbet!

Jeśli jednak na tej liście nie ma Twojego banku, transakcja zostanie przetworzona jako standardowy przelew bankowy.

Co najważniejsze, każdy gracz może użyć opcji szybkiej wypłaty, nawet jeśli wcześniej nie dokonał wpłaty za pośrednictwem serwisu Przelewy24.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Aby zlecić szybką wypłatę, gracz musi wpłacić przynajmniej raz jedną z metod on-line (wpłaty przelewem tradycyjnym nie są brane pod uwagę).

Ponadto w Superbet dostępna jest już błyskawiczna opcja wpłaty na konto gracza.

Otwarta bankowość, pozwala na dokonywanie depozytów w czasie rzeczywistym przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

W jaki sposób dokonywać wpłat?

Zaloguj się na swoje konto gracza, wybierz zakładkę WPŁATA, a zostaniesz przekierowany na stronę depozytów w Superbet. W okienku, obok możliwości wpłaty, podaj kwotę jaką chcesz zdeponować, a następnie kliknij „wpłata”.

Następnie pojawi się okienko, z którego należy wybrać opcję „Przelew błyskawiczny” i potwierdzić klikając w „Depozyt”.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author