Silesion.PL

serwis informacyjny

BETFAN sponsorem Zawisza Bydgoszcz

BETFAN sponsorem Zawisza Bydgoszcz

BETFAN sponsorem Zawisza Bydgoszcz

W wtorek 27 lipca legalny, legalny polski bukmacher BETFAN został nowym sponsorem oraz Oficjalnym Bukmacherem Klubu Zawisza Bydgoszcz.

Logo BETFAN dzięki nowej umowie pojawi się w dniu meczowym na stadionie im Zdzisława Kryszkowiaka w Bydgoszczy oraz materiałach digitalowych klubu. Umowa przewiduje zdarzenia dotyczące meczów Zawiszy oraz wielu promocji w ofercie BETFAN. Polski bukmacher został także Oficjalnym Bukmacherem Klubu, jest to pierwsza taka współpraca w Polsce na poziomie 3. ligi. Dla kibiców Zawiszy przewidziane są także konkursy, w których do wygrania będą doładowania do konta w BETFAN.

Zawisza Bydgoszcz to klub założony w 1946 roku z przeszłością w Ekstraklasie. Czwarte miejsce jakie Zawisza zajął w 1990 roku w Ekstraklasie to najwyższe w historii klubu. W 1993 roku reprezentował nas w Pucharze Intertoto, w którym zaszedł do fazy grupowej. W 2014 roku Zawisza Bydgoszcz zdobył Puchar Polski oraz Superpuchar Polski.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author