Silesion.PL

serwis informacyjny

Betclic oficjalnym sponsorem walk na gołe pięści GROMDA 2

Za nami I edycja GROMDY,  której zwycięzcą okazał się Krystian Kuźma pseudonim „Tyson”. Podczas piątkowej gali, która odbędzie się w hali Global Expo w Warszawie, dowiemy się, kto zmierzy się w wielkim finale, ze wspomnianym Tysonem. Stawką będzie aż 100 000 zł i szansa dla zwykłych chłopaków z ulicy na dołączenie do profesjonalnego świata sportów walki na dłużej! Tylko jeden z nich wygra główną nagrodę, więc szykują się prawdziwe gromy w ringu!

Betclic po sponsoringu gali European Fight Master 3 oraz zaangażowaniu się w projekt FAME MMA, po raz kolejny pojawi się w polu walki, gdzie na pewno poleje się krew. Wszyscy uczestnicy wydają się być maksymalnie zdeterminowani i nie ma mowy o odpuszczaniu. W trakcie pojedynków na gołe pięści, które są bardzo dynamiczne, nieprzewidywalne i widowiskowe, możemy być pewni bardzo silnych emocji i zaskakujących rozstrzygnięć, a wszystko to w specyficznym klimacie ulicznych walk.

Ponadto, dzięki ofercie powitalnej Betclic dla nowych graczy, swój pierwszy zakład obstawisz bez ryzyka! Jeśli poprawnie wytypujesz wynik walki, zdobywasz wysoką wygraną. Natomiast jeśli Twój kupon okaże się nietrafiony, otrzymasz zwrot środków nawet do 550 zł!

  1. Utwórz konto w Betclic, korzystając z tego linku
  2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny LegalnyPL
  3. Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon w Betclic
  4. Jeśli wygrasz, zdobywasz swoją wygraną. Jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback nawet do 550 zł!

Nowy projekt Mateusza Borka i Mariusza Grabowskiego już podczas pierwszej edycji cieszył się sporym zainteresowaniem fanów. Jesteśmy przekonani, że również tym razem, postarają się stworzyć widowisko na wysokim poziomie w tej unikalnej w obecnych czasach formule.

Zestawienie par poszczególnych walk poznamy w czwartek 27.08 o g.18:30, tuż przed oficjalnym ważeniem wszystkich uczestników. Zestawienie odbędzie się na zasadach losowania i to właśnie „ślepy los” zadecyduje o karcie walk.

Już teraz na Betclic możecie obstawiać, kto zostanie zwycięzcą 2 edycji GRODMY Chuligan? Maximus? Punisher? A może Ali? Finał Tyson-Ali? To możliwe tylko w federacji GROMDA!

Wszyscy zainteresowani formułą opierającą się na walkach na gołe pięści, mogą obejrzeć najbliższą gale w  formacie PPV: GROMDA, piątek 28.08.2020, 20:00, transmisja tylko w PPV!”

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024