Silesion.PL

serwis informacyjny

Betclic oferuje swoje usługi polskim klientom

Betclic w ofensywnym stylu rozpoczął działalność na polskim rynku. Na początku lipca bukmacher posiadający licencję na działalność w Polsce, został oficjalnym sponsorem trzech topowych drużyn: Piasta Gliwice, Lechii Gdańsk i reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Celem firmy jest otwarcie wszechstronnej oferty bukmacherskiej dla polskich klientów.  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się z kodem Legalny500

Betclic jest w pełni legalnym bukmacherem na polskim rynku. Licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych w sieci internetowej w Polsce otrzymał 26 września ubiegłego roku. Od tej chwili firma prowadziła intensywne prace nad produktem i jego dostosowaniem do wymagań i trendów panujących na polskim rynku. Betclic skoncentruje się w szczególności na dwóch aspektach, w których jest uznawany za rynkowego lidera: bardzo dobrych kursach i najnowszej aplikacji mobilnej – wyrafinowanym produkcie o globalnej ocenie 4,6/5, oferującym intuicyjne i płynne doświadczenia mobilne.

Od lipca działa oficjalna aplikacja i strona internetowa (www.betclic.pl), na której Betclic oferuje swoim graczom bardzo korzystną, jedną z najwyższych w branży ofertą kursową. Dla graczy dostępnych jest wiele ciekawych promocji i produktów. Transmisje live w Betclic TV umożliwiają oglądanie najlepszych rozgrywek piłkarskich, tenisowych, koszykarskich, hokejowych, piłki ręcznej oraz siatkówki. Oferta Betclic to także Multi+, narzędzie, dzięki któremu klienci mogą wygrać do 50% dodatkowego bonusu za każdy zakład wielokrotny.

Jesteśmy dumni, z rozpoczęcia działalności na polskim rynku. Zamierzamy wykorzystać nasze międzynarodowe doświadczenie, które przyczyniło się do rozwoju firmy Betclic na innych rynkach i przekuć je w sukces na rynku krajowym. Polski zespół, liczący aktualnie 25 osób, jest gotowy na nadchodzące wyzwania. Nasz główny cel to oferowanie szerokiej gamy usług zakładów sportowych, aby zadowolić naszych klientów i wzmocnić ich sportową pasję – mówi Bartłomiej Płoskonka, country manager firmy Betclic w Polsce.

———-
Betclic jest liderem w branży zakładów bukmacherskich w Europie, w tym we Francji, Portugalii, Włoszech i Wielkiej Brytanii, z ponad 9 milionami użytkowników. Po uzyskaniu 26 września 2018 r. licencji na zakłady internetowe na polskim rynku Betclic od lipca oferuje swoje usługi polskim klientom.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024