Silesion.PL

serwis informacyjny

Bayern – Borussia. Odbierz 50 PLN i 50 PLN za każdy gol Lewego w SuperBet

SuperBet super Club

SuperBet super Club

W sobotę Bayern Monachium podejmie Borussie Dortmund, a bukmacher SuperBet przygotował dodatkową promocję, w której można zyskać 50 PLN na konto bonusowe oraz 50 PLN za każdego gola strzelonego przez Roberta Lewandowskiego w tym spotkaniu.

Postaw zakład Single z min. kursem 1.8 na to spotkanie w wysokości min. 100 PLN lub zakład Ako z łącznym min. kursem 1.8 oraz z min. kursem 1.3 dla każdego wydarzenia, na którym także znajdować się będzie ten mecz w wysokości min. 100 PLN.

48 godzin po zakończeniu promocji otrzymasz 50 PLN na konto bonusowe oraz 50 PLN za każdego strzelonego gola w tym spotkaniu przez Roberta Lewandowskiego.

Na co warto postawić kupon w ten weekend? W sobotę w ramach Ekstraklasy Cracovia zagra z Jagiellonią, a Śląsk z Górnikiem. W Bundeslidze natomiast Bayern Monachium zmierzy się z Borussią Dortmund, a w niedzielę Manchester City podejmie Liverpool.

SuperSpin w SuperBet

Każdego dnia nowa szansa na bonus w SuperBet. Zakręć kołem i spróbuj szczęścia każdego dnia! Nagroda główna to JackPot 10.000 PLN! Super Spin obowiązuje od dnia 01.10.2020 roku aż do 31.10.2020 roku.

Uczestnictwo w SuperSpinie jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze zarejestrowani w SuperBet i uprzednio wyrazili zgody marketingowe oraz zostali poinformowani przez Organizatora o możliwości wzięcia udziału w Promocji i otrzymania Bonusu.

Bonus z SuperSpin przyznawany jest Graczom, którzy wykonali obrót kołem w ciągu dnia na stronie SuperBet między godziną 00:01 a 23:59. Bonus w ramach Promocji zostanie przyznany tylko raz dziennie w okresie objętym ofertą.

Wysokość Bonusu SuperSpin jest zależna od tego, w którym miejscu zatrzyma się wskaźnik na polu koła:

  • Sport Bonus” wynosi 5 PLN,
  • Super Sport Bonus” wynosi 10 PLN,
  • Mega Sport Bonus” wynosi 30 PLN,
  • Wirtualne Bonus” wynosi 5 PLN,
  • Jackpot 10.000” wynosi 10 000 PLN,
  • Brak wygranej” wynosi 0 PLN.

Nie masz jeszcze konta? W Superbet czeka na Ciebie Cashback do 500 zł i do 50 zł na start!

Superbet to legalny bukmacher, który posiada zezwolenie na urządzania zakładów wzajemnych w Polsce. Strona zawiera treści związane z grami hazardowymi i wstęp na nią jest dozwolony jedynie dla osób pełnoletnich. Hazard związany jest z ryzykiem.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author