Silesion.PL

serwis informacyjny

Bartosz Zmarzlik faworytem GP Niemiec – kursy bukmachera

Po nie najlepszym dla polskich żużlowców GP Skandynawii rywalizacja w mistrzostwach świata przenosi się do Niemiec. Na torze w Teterow wicelider klasyfikacji generalnej Bartosz Zmarzlik postara się zmniejszyć stratę do Duńczyka Leona Madsena. To właśnie Polak jest faworytem legalnego bukmachera TOTALbet do zwycięstwa w GP Niemiec!

TOTALbet przygotował gratkę dla fanów żużla, którzy już od początku tygodnia mogli przebierać w szerokiej ofercie zakładów na GP Niemiec. Faworytem jest Zmarzlik – jego wygraną można obstawić z mnożnikiem stawki 4.50. Kolejni kandydaci do zwycięstwa to: Leon Madsen (6.00), Emil Sajfutdinow (7.00), Tai Woffinden (10.00), Martin Vaculik (10.00), Patryk Dudek (12.00) i Maciej Janowski (12.00).

Jak zwykle dużą popularnością cieszą się zakłady „head to head”, czyli kto będzie lepszy z danej pary. Na przykład Maciej Janowski (kurs 1.65) vs Janusz Kołodziej (2.10), albo Emil Sajfutdinow (1.80) vs Artiom Łaguta (1.90)

TOTALbet przygotował także zakłady specjalne. Np. czy trzech Polaków pojedzie w finale (tak – kurs 6.50), a czterech w półfinałach (tak – 3.30). Można postawić także, czy najlepszy zawodnik w fazie zasadniczej wygra także cały turniej (tak – 2.02).

– To będą ważne zawody dla Bartka Zmarzlika. Jeśli chce przejąć inicjatywę w walce o tytuł, to teraz ma najlepszy moment. W przeciwieństwie do swoich rywali nie jedzie dzień później w lidze i może całkowicie skupić się na GP. Psychika odegra ważną rolę i dlatego faworyta upatrujemy w Bartku, chociaż osobiście spodziewam się też dobrego występu Emila Sajfutdinowa – mówi kierownik działu bukmacherskiego TOTALbet, specjalizujący się w żużlu, Kamil Stachowicz.

Cały sezon Speedway Grand Prix można obstawiać na TOTALbet

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024