Silesion.PL

serwis informacyjny

Australian Open 2019 – aktualne kursy bukmacherów

Australian Open – legendarna konfrontacja w finale?

– W finale Australian Open nieunikniona wydaje się legendarna konfrontacja Nadala z Djokovicemtak przed półfinałami typuje analityk sportowy legalnego bukmachera TOTALbet Tomasz Kizler.

Bukmacherzy uważają, że minimalnie wyższe szanse na końcowy triumf ma Serb (kurs 1.85). Wśród pań odpadła dotychczasowa faworytka Serena Williams, co sprawia, że najwyżej stoją notowania Petry Kvitovej (kurs 2.20).

To już decydujące momenty pierwszego wielkoszlemowego turnieju sezonu. Półfinały rozegrane zostaną w czwartek nad ranem polskiego czasu. Finały zaplanowano na weekend. Novak Djoković – Lucas Pouille i Rafael Nadal – Stefanos Tsitsipas, to skład półfinałów ATP. Kurs na wygraną Serba w swojej parze to 1.06, a zwycięstwo Hiszpana nad Grekiem wyceniono na 1.18. Zdecydowanie bardziej opłaca się postawić, że obaj wygrają półfinały do zera – w takim przypadku kurs to aż 3.50!

– Legendarna rywalizacja Djokovica z Nadalem w finale wydaje się nieunikniona. I chyba dobrze, bo to zwiastuje niesamowitą dramaturgię. Hiszpan wygląda w tym turnieju bardzo dobrze, nie stracił jeszcze seta. Półfinał z Tzitzipasem będzie trudny, ale nie sądzę, by młody Grek był gotowy na sprawienie kolejnej sensacji. Z kolei Djoković stracił trochę więcej punktów w dotychczasowych meczach, ale wyglądał solidnie i ani przez chwilę nie czuł się zagrożony. Oszczędził sporo sił w ćwierćfinale. Dlatego wszystko wskazuje, że Novak nie powinien potknąć się z Pouillemówi analityk TOTALbet Tomasz Kizler.

Rywalizacja pań jak zwykle jest bardziej nieprzewidywalna. Na ćwierćfinale swój występ zakończyła faworytka Serena Williams. Skład półfinałów to Petra Kvitova – Danielle Collins i Karolina Pliskova – Naomi Osaka.

– Po odpadnięciu Sereny numerem jeden jest Kvitova (kurs na wygranie turnieju 2.20), która świetnie przygotowała się do Austrlian Open. Schudła, a to zawsze było jej bolączką. Teraz lepiej porusza się po korcie i to daje efekty. Jej półfinał z Danielle Collins będzie bardzo ciekawy, bo Amerykanka też gra turniej życia – uważa Kizler.

Dodajmy, że typując wygraną Collins można się nieźle obłowić, bo za jej triumf w całym turnieju bukmacherzy płacą 12 zł za każdą postawioną złotówkę.

Australian Open, czyli międzynarodowe tenisowe mistrzostwa Australii, to pierwszy z czterech turniejów zaliczanych do Wielkiego Szlema. Odbywają się corocznie w drugiej połowie stycznia na kortach Melbourne Park w Melbourne od 1905 roku. 107. edycja AO odbywa się w dniach 14 – 27 stycznia 2019. Turniej można obstawiać na TOTALbet

***

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher, utworzony w 2017 roku. Jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media. Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z marca 2018 roku, oferując możliwość zawierania zakładów wzajemnych w Internecie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024