Silesion.PL

serwis informacyjny

Astralis wygra IEM Katowice 2019? Kursy bukmacherów

Jeden z dwóch najważniejszych turniejów w światowym esporcie, klasyka CS:GO, festiwal fragów i headshotów – w środę rozpoczął się turniej IEM Major Katowice. Kto jest faworytem, kto czarnym koniem i jakie są polskie akcenty? O tym wszystkim dowiemy się z oferty legalnego bukmachera TOTALbet.

IEM Katowice potrwa od 13 lutego do 3 marca. Turniej składa się z kilku etapów. Obecnie rozgrywana jest „Faza Nowych Pretendentów”.

Nie jest niespodzianką, że kandydatem numer 1 do zwycięstwa jest Astralis. Duńska organizacja od wielu miesięcy utrzymuje pozycję lidera rankingów. Kurs na zwycięstwo Astralis w TOTALbet wynosi 2.15, co oznacza, że stawiając 100 zł można wygrać 215 zł (minus podatek). Następni w hierarchii są: Team Liquid (6.20), Faze Clan (9.70), Navi (10.00), Mibr (10.50) i Hellraisers (21.50).

Astralis zdominowali poprzedni sezon, grali najrówniej. Zimą nie doszło w ich szeregach do roszad w składzie, więc to oczywiste, że są zdecydowanym faworytem Majora. Szanse pozostałych ekip są niewiadomą, bo – oprócz Navi – wszyscy zmienili składy. Ja duże nadzieje pokładam w zespole Mibr, który wrócił do składu sprzed dwóch lat, gdy odnosili największe sukcesy. Czarnym koniem może być natomiast Vitality (kurs 26.00), bo w ich składzie gra ZywOo, rewelacja ostatnich miesięcymówi Karol Pecyna, analityk esportowy TOTALbet

W Katowice nie zagra żadna polska drużyna, ponieważ wszystkie odpadły we wcześniejszych fazach eliminacji. Nie ma też polskich zawodników w składach zagranicznych ekip. Będą jednak polskie akcenty. Być może w ceremonii otwarcia główną rolę odegra Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, czyli legendarny zawodnik (do niedawna) VirtusPro.

Tradycją jest, że podczas ceremonii otwarcia puchar wnosi na scenę znana osobistość ze środowiska esportowego. Są plotki, że w Katowicach będzie to Pasha. Kurs na to, że tak się stanie, ustaliliśmy na poziomie 2.00 mówi Karol Pecyna.

Solą Majora będą mecze, a tych do 3 marca w Katowicach odbędzie się mnóstwo. TOTALbet stawia na rozbudowaną ofertę – na każde spotkanie dostępnych jest ponad 80 zakładów (tzw. marketów). To najszersza oferta na rynku.

Rozbudowane są zwłaszcza zakłady „head to head”, który z zawodników w danym meczu uzyska więcej fragówpodkreśla analityk TOTALbet.

IEM Katowice to turniej rangi Major, czyli najwyższej w światowym esporcie. Porównać go można do tenisowego Wielkiego Szlema. Pula nagród wynosi 1 milion dolarów. Cały turniej można obstawiać na stronie totalbet.pl.

***

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher, utworzony w 2017 roku. Jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media. Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z marca 2018 roku, oferując możliwość zawierania zakładów wzajemnych w Internecie. Ambasadorami marki są Kubik i Morgen, jedni z najpopularniejszych komentatorów CS:GO w kraju.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author